Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok? Ti is éreztetek...

Mit gondoltok? Ti is éreztetek már így?

Figyelt kérdés

Gyakran van olyan érzésem, hogy nekem nem ebben a korban kellett volna születnem. Édesapám nagyon sokat szokott mesélni a gyerekkoráról, édesapjáról. Úgy irigyelem őket, hogy az 1900-as évek elején születtek (ill. nagyapám 1890-ben). Nem kell nekem ez a rohanó világ, nem találom itt a helyem. Szívesen élnék egyszerűbb körülmények között, békében az emberekkel, a természettel. Olyan világba vágyódom ami már nem létezik. Ti nem szoktatok ilyeneken gondolkodni? Vagy csak én vagyok ilyen "régimódi"?

21/N


2010. jún. 4. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a jó ebben a korban, hogy összesűríti az eddig létező összes kort. Tehát Az alap a rohanás ez rendben van. De vannak olyan kialakított helyek USA-ban ami poén, de valóban a középkornak megfelelően élnek, és nem csak ez az egy ilyen dolog. Rengeteg ilyenféle dolog van, hogy pl egy mesterségesen kialakított környezetben élnek. Ez a jó a 21.században, korábban ilyenek nem voltak.
2010. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer érzem így... Valahogy sok dolog nem tetszik ebben a világban, sokkal szimpatikusabbak az előttünk lévő korok... De nem tudunk mit tenni ellene.
2010. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül. :)
2010. jún. 4. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!