Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mondd el mindent a...

Miért mondd el mindent a legjobb barátnőm amit elmondok neki?

Figyelt kérdés
az van hogy ha én mondjuk elmondok neki valamit akkor másnap már valaki tudja! Múltkor volt olyan hogy csináltam egy msn-t másikat és szivattam de csak vicc meg alap hogy ezt csináljuk és az volt hogy mindenki tudta mire elmondtam volna neki hogy csak vicc volt mindenki utált majd nem szószerint értem..hát szegényt elég jólbeszopattad!!!és ezek a válaszok meg furán mondják
2010. máj. 4. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem foglalkoznék vele.

Az ilyen nem barátnő. A titkok azért titkok, hogy megtartsuk 1-2 ember között. Lehet beszélned kellene vele, hogy ez így nem okés, ha továbbra sem változik meg, akkor szerintem "szakíts" vele.

2010. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát de ő szószerint a legjobb barátnőm és csak ez az egy hibája van szerintem ez még nem a világ de olyan rossz hogy ezt megteszi és hát ez van!! ma meg különösen fura volt velem!! de anyira szeretem!!
2010. máj. 4. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

Barátkozz vele, viccelődj vele nyugodtan, de a titkaidba, magánügyeidbe NE avasd bele.

2010. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ugy nem is avatom de azt mondta hogy ezt muszáj volt valakinek elmondania és az a valaki elmondta a legjobb barátnőjének a legjobb barátnöje meg az összes többi lánynak és ez majdnem minden alakalommal igy megy

sajnos :/

2010. máj. 5. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
talán mert nem is a barátnőd?
2010. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát de nagyon jó barátnőm de nem tudom hogy miért mindig az a válasza hogy valakinek el kellett mondanom :(
2010. máj. 6. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!