Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Az osztály társaim régóta piszkálnak . Volt néhány barátom akivel mostanába csúnyán össze vesztünk annyira hogy nem is szólunk egymáshoz .(többnyire elegem lett hogy kibeszéltek és azon) Most egyedül sétálok a suliba kb senkivel se beszélek (de nem is mernék)Számomra ismeretlen lányok piszkálnak a kinézetem miatt osztály társaim ismerik .Az egyik barátom (nem sulis) nem rég azt mondta hogy legyünk csak ismerősök mert van egy másik barátnője aki azt mondta neki meg vele még nem vitatkózótt .Szv kb mindeki elhagy és nem tudom mit csináljak :( 14/L

#magány;
2017. jan. 5. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!:) Először is nagyon jól tetted, hogy leépítetted azokat, akik kibeszéltek téged, mert hidd el ők nem a barátaid voltak, sőt... Másodszor megnyugtatlak ezen a szakaszon kb. mindenki átesik élete során és hidd el nem fog örökké tartani! Az élet csupán, így formál és próbál megerősíteni. Megoldásként esetleg azt tudnám javasolni, hogy próbálj meg barátkozni másik osztálybeliekkel, hátha ott egy jobb társaságra találsz. Ami a legfontosabb mindig MOSOLYOGj és az élet visszamosolyog majd rád:) Mellesleg, a rosszakaróidat is megeszi majd a fene :P Fel a fejjel és tanulj sokat!:)
2017. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudom, hogy mondani könnyű. De ne foglalkoz mással. Abból csak rossz sülhet ki. Olyan kapcsolat nincs ahol nincsen vita, mert akkor nem beszéltek meg semmit. Az a fiú nem érdemel meg téged. lehet hogy most nagyon nehéz És el vagy keseredve. De vihar után jönn a napsütés :) Probálj olyan emberek társoságát keresni aki megbecsül téged. Aki ilyen érzéken rossz, ember nem lehet :D
2017. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy autópályán úgy érzed, hogy mindenki szembeközlekedik veled - valószínűleg te mész rossz irányba.

Ha mindenki távolodik tőled, akkor szerintem jó gondolat, hogy talán veled van a baj. Tehát az első lépést megtetted a megoldás felé. Ki kellene deríteni, hogy mi az ok, miben változtál ennyit.

2017. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szivat az élet,velem is volt már ilyen(bár annak tudtam az okát) Nevess bele az élet arcába és mond akkor is megcsinálod amit akarsz, mert ami nem ö meg az megerősít. És a legfontosabb az légy aki vagy, előbb utóbb biztos találkozol olyanokkal akik bírnak.

Hajrá sok szerencsét ;)

2017. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!