Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha szeretek verekedni?...

Baj ha szeretek verekedni? Többi lent

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek verekedni és ártani másoknak persze nem támadok meg mindenkit hanem kicsit belémkötnek és az agyam már el is borult..szeretnék higattabb lenni de nem birok ez az egész talán 12 éves koromba fejlődhetett ki mikor anyum és apum elvaltak mert apu bántotta anyut.

Lehet ha olyan leszek mint apám a genetika miatt?én nem akarok nőket és gyerekeket bántani inkább élek szociopataként



2017. jan. 7. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu amíg csak azokat ütöd sz@rrá akik belédkötnek nincs baj.
2017. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
egyszer valaki ugy megver hogy anyud se ismer rad, utana hidd el elmegy a kedved a verekedestol, az ilyenek mint te elobb utobb igy jarnak.
2017. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Nézd én csak azt ütöm aki belémköt jöjjenek ahányan akarnak ha nem én szoltam be nekik...és nekem is megvan a saját "bandám" akik ki állállna ertem..mar vertek meg r
2017. jan. 7. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:

A srácnak több küzdősportban is sikeres eredményei voltak, jól tudott "verekedni" harcolni. Ketrec harcos is volt.

Aztán egy napon : [link]


Soha NE verekedjél ! Ha erősebb vagy akkor azért nem , mert úgyis tudod , hogy te győznél. Ha gyengébb vagy akkor meg azért NE verekedjél mert elvernek.

Ha nem tudod , hogy erősebb vagy-e vagy gyengébb akkor azért NE verekedj mert soha nem tudhatod mit tud, mire képes az ellenfél.

2017. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt is olvasd el és tanuljál belőle : [link]
2017. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja leszurta, kessel en is leszurok barkit, pusztakezzel eselye nem lett volna a gyilkosnak, csak manapsag az ilyen gerinctelen fergek elszaporodtak.
2017. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
raadasul hatulrol szurta le. mocsok fereg. ennek koze nincs a verekedesnek. ez a gerinctelen kis fergek jateka
2017. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huh ez durva de nem ugyan az mikor verekedés van az a csóka alattomosan megszurta mert gyáva kutya volt szerintem amugy köszönöm a válaszokat...probálok lehiggadni nem akarok igy járni
2017. jan. 7. 23:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj! Bárkinél ott lapulhat egy fegyver, vagy csak szimplán lehet olyan bolond hogy az életedet megkeseríti! De elég ha egy küzdősportban jártas arccal találkozol, aki az egész bunyót egy kis edzésnek fogja majd fel, te meg 2 hét kórháznak!
2017. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretek verekedni... Nincs ezzel baj...
2017. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!