Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek a vámpíroktól. Tudom...

Félek a vámpíroktól. Tudom marha gáz, de este nagyon szoktam félni. Mit tegyek? 20f

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 21:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Aki szerint nem léteznek a vámpírok az ignorens. Gondolom a vámpírról az emberek többségének a denevérré változó köpenyes vérszívó jut az emberek eszébe aki éjjel felkel a koporsóból és szűz lányok vérén él őket is megfertőzve. Ez csak középkori legenda.

De ugye minden legendának van egy kis alapja. Hiszen a régi ember ha nem tud valamit megmagyarázni akkor történetet ír mellé és azzal magyarázza. Ma már tudjuk hogy a modern vámpírizmus egy betegség. Pontos nevét nem tudom, de nem egy kedves dolog. Egy baktérium ami rajtad élősködve táplálkozik. Nem vagyok biológus, de azt olvastam hogy valami fontos cuccnak ellehetetleníti a gyártását a szervezetben. És ezáltal hosszú távon halálos. Ezt vér utánpótlással szokták elkerülni, így a beteg túlélheti. A cikk szerint amit a témában olvastam a hordozók sokszor számoltak be arról hogy fizikai fájdalmat éreztek ha nem tudtak időben pót vérhez jutni, és sokszor hatalmas késztetést hogy valahogy mégis megszerezzék. Ehez kapcsolódik hogy sok esetben utcán talált meggyilkolt és szétmarcangolt testeket később egy olyan elkövetővel azonosítottak akinek ilyen betegsége volt. Sokak szerint ez motiválta a gyilkosokat is az áldozat megölésére majd arra hogy egyenek belőle (ez azért szerintem elég durva hogy így el tud borulni valakinek az agya). Illetve ami ilyesztő hogy a cikk szerint a 40-es években egy egész bűnöző hálózatot buktattak le a rendőrök egy amerikai városban akik kannibáloknak és a betegségben szenvedő embereknek gyűjtöttek "ennivaló" áldozatokat. A "szerencsésebb" áldozatoknak "csak" a vérét vették, majd értékesítették. A bűnszövetség résztvevőinek elmondása szerint naponta több száz megrendeléssel dolgoztak pár városnyi területen.

Szóval hogyha nem is a vámpíroktól, de az emberrablóktól és a kattant késes gyilkosoktól simán félhetsz. Még úgy is hogy amit fentebb írtam mind kamu.

2017. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Először is szerezz egy akácfa hordót és egy húsdarálót. A hordót állítsd fel a szoba közepén és tegyél egy pár régi bocskort a tetejére. Utána tegyél egy sámlit közvetlenül a hordó mellé és erősítsd a sámlira a húsdarálót. Végül gyújts négy nagy gyertyát a szoba négy sarkában, ezt követően darálj a húsdarálóval reggeli! Ez a legjobb gyógyír vámpókok ellen, a nagyanyámnak mindig bevált.
2017. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2017. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!