Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mazochizmus? És mennyire...

Ez mazochizmus? És mennyire normális?

Figyelt kérdés
Nem ígérem, hogy éetelmesen fogok fogalmazni, de a.lényeg, hogy élvezem a fájdalmat és ügy érzem, hogy megérdemlem. Lelki probléma van bőven, de azt nem igazán, bár nem nagyon teszek ellene, de a fizikait kifejezetten. Sport közben ha megütöm magam, ha utána napokig fáj, ha kék foltok vagy horzsolások vannak rajtam valamiérr jó érzés. Az izomláz is. Azon kívül, hogy elég gyakran iszok é dohányzom is, ami ugye nem fáj, de káros, szoktam magamnak fájdalmat okozni, azt hittem, csak a lelki dolgok ellensúlyozása céljából, de tulajdonképpen élvezem. Ha fáj a gyomrom, mert nem ettem. Ha megégetem magam, még forró vizet engedek rá. Cigivel is szoktam, de úgy, hogy ne maradjon meg. Vagdostam magam, abbahagytam de hiányzik, de mostmár nem szokok rá vissza. Volt, hogy kikarmoltam egy darabot a lábamból, vagy belemartam saját magamba, vagy a falba vertem ököllel, sokszor. Másokat nem bántok, sőt,a barátaimat nagyon szeretem.Nem tudom mi ez,de légyszives ne ítéljetek el, csak mondjátok el, hogy mit gondoltok.

2017. jan. 8. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok? Mentális problémáid vannak.

Szakember segítségét kéne igénybe venni ha egyedül nem tudsz ezen túljutni.

2017. jan. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pszichológus.

Rossz énkép.

Feldolgozatlan traumák.

Old meg a gondjaid :)

2017. jan. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem endorfin függő vagy.
2017. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mazohista vagy. Nem, nem normális.
2017. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem pszichiáterhez kell menjek, most pszichológushoz járok. Szerintem menj el.
2017. jan. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Hogy mit gondolok? Azt h beteg ez a világ b@zmeg...szerinted ez amit csinálsz normális? Nem unatkozol non-stop?
2017. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak pszichiáterhez ne menjen senki!
2019. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!