Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » én egy meleg fiatal vagyok,...

én egy meleg fiatal vagyok, és szeretném a véleményeteket, és tanácsotokat kikérni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, és nagyon szeretem:) 2 évvel fiatalabb nálam, és ő a legaranyosabb és komolyan a legszebb fiú akit valaha láttam:) vékony, félhosszu haja van, baba arca, és imádom, de komolyanj. viszont van egy kis baj. akármennyire is szeretem, mikor lefekszem vele, akkor még minden oké kívánom, de amikor elélvezek, akkor hihetetlen bűntudatom van. ő kérdezi hogy mi a baj, e én titkolom, és próbálok cselekdni, mintha mi sem történt volna, de nekem ez rosszul esik. mert abban a pillanatban az egész helyzettől szituációtól undorodom, de leginkább magamtól. egy beteges állatnak érzem ilyenkor magamat, és bevallom akkor még tőle is undorodom. ez az érzés egy 5-6 perc alatt elmúlik, és akkor megint minden rendben van... Szóval a kérdésem az volna, mitől lehet ez, és lehet e ellene tenni. Kérlek rendes válaszokat írjatok!


18/F


2010. máj. 4. 21:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
Húha.
2010. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
11%
Én is undorodnék magamtól ha egy férfi seggében matatnék, ez teljesen normális.
2010. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%

Ez a társadalmi előitéletek miatt van... beléd is beléivodtak. Tudatosisd magadban, hogy nem magatok miatt van az, hanem mások miatt, olyanok miatt, mint a 2. válaszolo.

Azért légy erös ha már feltetted a kérdést, a gyk nem a tolerancia melegágya...

2010. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Ha lánnyal történne meg ez az eset, akkor mit érzel/éreznél?
2010. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
0%
Mint ahogy a világ többi része sem, kedves 3:) Most hiába mondanám hogy "jajj, nyünyübyügyü, nincs semmi baj", miközben ha kimegy az utcára a barátjával leköpik.
2010. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
persze, már felkészültem hogy lesznek akik mocskolódnak, de nem értem miért. elvileg semmi olyat nem írtam le ami megbotránkoztató lenne, az olyan melegeket én személy szerint mélységesen elítélem, mert miattuk van rólunk ez a kép az emberek tudatában, hogy mi csak perverz ferde állatok lehetünk...
2010. máj. 4. 21:36
 7/37 A kérdező kommentje:

21:35, akkor nincs bűntudat, de azt nem szerelemből, érzelemből teszem, azt is élvezem, de nem úgy, mint vele.


szóval olyan kb mintha egy fára furt jukat dugnék. Már elnézést.

2010. máj. 4. 21:38
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

Persze, mindenről a 2. válaszoló tehet... ettől függetlenül akár a beidegződés is tehet erről.

Divatból nem kell búzának lenned, próbáld ki egy finom kis puncival is hátha észhez térsz.

De bátor vagy, hogy kérdezősködsz!

2010. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%
csajjal próbáltad már?
2010. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Huu, ilyenem nekem is van, volt... és sztem lesz is. Ha gondolod irj egy privit, 19 vagyok.

Szal nekem amior ilyenem van, akkor általában lelki problémám van, vagy valami nem oké velem meg a párommal. Amikor volt ilyen akkor azért volt mert megcsaltam a barátomat. Nekem is van valakim 3éve, elég sok mindent ""átvészeltünk"" már. Meg nekem akkor van még ilyenem ha nem tudtam kiélni a szexuális perverzitásomat rendesen. De egyébként ha 5perc alatt elmúlik akkor Te még gyors vagy, nekem 10percbe telik...barátomnak van mikor 15perc. De neki akkor van amikor veszekszünk és még nem állt helyre a gondolata a veszekedés után. Hát nemtudom tudtam e segiteni :)

remélem. amugy ha van kedvetek csinálhatunk 4en vmit, tura vagy vidékfejlesztés keretein belül falusiturizmus :D

2010. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!