Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » én egy meleg fiatal vagyok,...

én egy meleg fiatal vagyok, és szeretném a véleményeteket, és tanácsotokat kikérni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, és nagyon szeretem:) 2 évvel fiatalabb nálam, és ő a legaranyosabb és komolyan a legszebb fiú akit valaha láttam:) vékony, félhosszu haja van, baba arca, és imádom, de komolyanj. viszont van egy kis baj. akármennyire is szeretem, mikor lefekszem vele, akkor még minden oké kívánom, de amikor elélvezek, akkor hihetetlen bűntudatom van. ő kérdezi hogy mi a baj, e én titkolom, és próbálok cselekdni, mintha mi sem történt volna, de nekem ez rosszul esik. mert abban a pillanatban az egész helyzettől szituációtól undorodom, de leginkább magamtól. egy beteges állatnak érzem ilyenkor magamat, és bevallom akkor még tőle is undorodom. ez az érzés egy 5-6 perc alatt elmúlik, és akkor megint minden rendben van... Szóval a kérdésem az volna, mitől lehet ez, és lehet e ellene tenni. Kérlek rendes válaszokat írjatok!


18/F


2010. máj. 4. 21:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
4%

ma 21:33


Milyen társadalmi ELŐítéletek? Ha egy zsidót előítélet éri, az ok, nem biztos, hogy pénzéhes, stb.


De egy meleg párral milyen félreértések adódhatnak egy heteróhoz képest?


Szär liberális duma.


Kedves kérdező jegyezd meg, amíg szobán belül tartod ezeket, addig semmi gond,komolyan... De egyszer lássak meg egy ilyen párt az utcán...

2010. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van a 3. kommentelőnek. Ez azért van,mert beléd van nevelve,hogy ez bűn és rossz meg fúj,fúj és bármennyire is ez az amit akarsz,nem tudod kiiktatni az agyadból,hogy ezt mások elítélik. Pedig szerintem sokkal durvább dolgok is vannak a világban,mint a homoszexualitás.

Ne törődj semmivel,ha neked ez így jó,hát csináld,nincs mit szégyellned, csak ne hangoztasd,mert mint látod az emberek rosszul reagálnak az ilyesmire.

2010. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
akik a puncival jönnek, megkérem haggyák abba! nem divatból vagyok ilyen, én őt szerettem meg, nekem nem kell más, és fentebb már kifejtettem mi a véleményem a "jókis" punciról. köszönöm!
2010. máj. 4. 21:42
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
Lehet látens hetero vagy.elfojtod magadban a heterot.Előbb-utóbb nem bírod tovább,leveszed amaszkod ami mögé bújtál és bevallod a világnak a kegyetlen igazságot:a nőket szereted.
2010. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
66%

Elolvastam amit irtam, kicsit leszivott az érettségi XD

19/F

2010. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
90%

Látens heteró? szánalmas. Amit én irtam sztem valamennyire tükrözi a valóságot, ha meg nincs gond, vagy nincs ilyen akkor majd elmúlik. lehet azért van mert olan ari feje van, és mert azthiszed h bántottad. bár azcsak jó, jézusom miket irok XD

19/F

2010. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
szia 19 éves fiú:) van ez így, nem baj. köszi a választ, amúgy azért nem jött le nekem, akkor most ti is fiúk vagytok, ahogy mi?:)
2010. máj. 4. 21:48
 18/37 A kérdező kommentje:

lehet, 19:))


de elég, mert a végén beindulok, és most nincs itt, és nem tudok várni, muszály lesz elkapnom ;D

2010. máj. 4. 21:51
 19/37 anonim ***** válasza:
46%
Húúú, na ezt innentől privibe jó?! Köszönöm(jük)!
2010. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
90%
Mi is fiuk vagyunk, ahogy Ti. :) Azért irtam a közös progit, h lehetne. :) Sztem ha nőm lenne az valami divatp"csa lenne, aki rinyálna és nem birná a ratyikat. De meleg vagyok,ugyh nincsen nőm. :)
2010. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!