Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » én egy meleg fiatal vagyok,...

én egy meleg fiatal vagyok, és szeretném a véleményeteket, és tanácsotokat kikérni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, és nagyon szeretem:) 2 évvel fiatalabb nálam, és ő a legaranyosabb és komolyan a legszebb fiú akit valaha láttam:) vékony, félhosszu haja van, baba arca, és imádom, de komolyanj. viszont van egy kis baj. akármennyire is szeretem, mikor lefekszem vele, akkor még minden oké kívánom, de amikor elélvezek, akkor hihetetlen bűntudatom van. ő kérdezi hogy mi a baj, e én titkolom, és próbálok cselekdni, mintha mi sem történt volna, de nekem ez rosszul esik. mert abban a pillanatban az egész helyzettől szituációtól undorodom, de leginkább magamtól. egy beteges állatnak érzem ilyenkor magamat, és bevallom akkor még tőle is undorodom. ez az érzés egy 5-6 perc alatt elmúlik, és akkor megint minden rendben van... Szóval a kérdésem az volna, mitől lehet ez, és lehet e ellene tenni. Kérlek rendes válaszokat írjatok!


18/F


2010. máj. 4. 21:28
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy eltértem a tárgytól. MÉG MINDIG VÁROK TANÁCSOKAT! aki esetleg tud segíteni, valamilyen ötlettel a probléma megoldására, az írjon. Köszönöm!
2010. máj. 4. 21:55
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

21:54es én voltam, 19/F.

Hát...azt ne mondd h tanulás közben nem jár az agyad...Nekem töri tanulás közben szokott, de akkor sosincs itt a barátom :D

nesze neked a mai fiatalság sexuális túlfűtöttsége XD

2010. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

háhh, a kérdező is offolt... :P

Amugy ezzel ne csinálj semmit, menny ki utnna igyál egy pohár vizet, mosd meg a dolgodat, tudod mint általában szokás és menny vissza, és addigra visszajön a kedved.

bár a privi még mst sincs sehol... XD

19/F

2010. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
bocsi, de nem ismerkedés céljából jöttem erre az oldalra hanem tanácsért, és nem is igen vagyok az a nagyon kirándulós fajta srác. szóval, inkább elállok tőle, de köszi a válaszokat. Ez az utolsó jó ötlet, lehet megpróbálom.:)
2010. máj. 4. 22:05
 25/37 anonim válasza:
Lelkiismeretfurdalásod van azért érzed úgy.Vagy miatta vagy a helyzet miatt,Lehet az is bánt hogy túl fiatal mert lehet te vitted bele a dologba Vagy ilyesmi, tisztázd magadban a dolgokat.Sok melegről olvastam már ilyesmit, voltak akik évekig ezt érezték aztán elmúlt ahogy igazán elfogadták az "állapotukat".
2010. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
83%

hát boztos h próbáld meg... nem lesz utánna kellemetlen :D

meg aztis próbáld meg h lefürdesz csak simán, lehet azzal van bajod! ;)

19/F

2010. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
18%
Elsősorban nem az a baj a homoszexuálisokkal hogy a saját nemükhöz vonzódnak hanem hogy szexelnek is a saját nemükhöz tartozókkal.Tudjátok hány férjes nő megtetszett már nekem?Mégse szexeltem velük, mert bevillant hogy STOP azaz nem szabad.Vegyenek a homik példát rólam,engem ugyanis nem az ösztönök vezérelnek hanem a józan ész .
2010. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
22:30 Ez egy jó kis példa volt, csak amíg te a csajodat ba.zod, addig ők max a farkukat tudják kiverni. Ez azért nagy különbség nem?
2010. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
90%
Mozogj sokat a saját közegedben, és máris máshogy látod az (ab)normális világot!:)
2010. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
77%

Társadalmi intolerancia miatt érzed magad úgy, ahogy.

Kegyetlen leszek, de lehet soha nem fog elmúlni nálad.

2010. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!