Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » én egy meleg fiatal vagyok,...

én egy meleg fiatal vagyok, és szeretném a véleményeteket, és tanácsotokat kikérni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, és nagyon szeretem:) 2 évvel fiatalabb nálam, és ő a legaranyosabb és komolyan a legszebb fiú akit valaha láttam:) vékony, félhosszu haja van, baba arca, és imádom, de komolyanj. viszont van egy kis baj. akármennyire is szeretem, mikor lefekszem vele, akkor még minden oké kívánom, de amikor elélvezek, akkor hihetetlen bűntudatom van. ő kérdezi hogy mi a baj, e én titkolom, és próbálok cselekdni, mintha mi sem történt volna, de nekem ez rosszul esik. mert abban a pillanatban az egész helyzettől szituációtól undorodom, de leginkább magamtól. egy beteges állatnak érzem ilyenkor magamat, és bevallom akkor még tőle is undorodom. ez az érzés egy 5-6 perc alatt elmúlik, és akkor megint minden rendben van... Szóval a kérdésem az volna, mitől lehet ez, és lehet e ellene tenni. Kérlek rendes válaszokat írjatok!


18/F


2010. máj. 4. 21:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
41%
Ahahaha és még mondják, h a melegeknek nem csak azon jár az eszük...egy kérdés, és már szerveződik a gruppen parti muahahahahaha
2010. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Dorian Gray válasza:

Szia!


Nekem is voltak hasonló problémáim, bár még nem csináltam semmi ilyet, csak elég erős bi hajlamom van, egyelőre csak elméleti téren:) De nem tagadom szoktam pl meleg filmeket nézni, és hát...mit csinál közben az ember..és utána nekem is volt bűntudatom, szerencsére - hangsúlyozom hogy normális, nem seggriszálós- meleg barátaim vannak és sokat beszélgettünk ezekről a dolgokról, így sikerült túllépnem ezen. Nagyon fontos pillanat volt az, amikor sikerült az elfogadnom, hogy nem én választottam ezt a dolgot, nem tehetek róla hogy bizonyos szempontból pasik is vonzanak, egyszerűen ezt kaptam, ez jutott akármi nem poénból-divatból vagy bármi ilyesmi miatt vagyok ilyen. Amikor ezt sikerült elfogadnom, kb 2 év alatt, ami azért nem kevés idő, utána sokkal könnyebb lett minden. Lehet neked is lenne talán a probléma, nem tudom.


F27

2010. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privit, ott megbeszélhetjük a dolgokat.
2010. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Dorian Gray válasza:
10:19 vagyok ám nekem is írhatsz privit ha gondolod.
2010. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező tegnap hangsúlyozta, h nem privizik! :D

amugy mindneki jön, azzal h társadalmi meg stb... sztem nem.

19/F

egyébiránt ha kipróbálod amit mondtam, befog jönni.

2010. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
37%

Hú öcsém. Azért egy 16 évest megrépázni, nájsz ;)

Bűntudat forrása = a kora. Egyszer vesztek össze, vagy meggondolja magát, vagy az análparti közben történjen valami egészségre ártalmas, báttya úgy elő leszel véve ! Az anyjáék, a te szüleid, bizony rajtad csattan az ostor, és ennek tudatában teljesen jogos;)

Én is ki akarom majd valamikor próbálni sráccal, de anélkül hogy még megtettem volna, nekem is ez az undor van bennem, én tuti nem kezdeményeznék ha ottlenne egy srác előttem tettre készen.

Nem ismerkedés céljából, mert látom megvan a barátod, csak beszélgetni erről, írj privit ( bár láttam hogy jelezted hogy nem akarsz , de én sem "úgy" akarok ismerkedni) .

Hev a nájsz déj.

F/19 voltam.

2010. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Szeretném megkérni a Tisztelt kérdezőt hogy amennyiben lehetséges, írjon privát üzenetet nekem .Köszönöm !
2010. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!