Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsen bennem semmi...

Miért nincsen bennem semmi kitartás? Ami nem szokott menni azt hamar feladom! 27f

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 19:09
 1/5 anonim válasza:

Mindig feladtad?

Sok küzdés során elértél már valamit? Ha egyszer elérsz így valamit, tudni fogod milyen kielégítő érzés, és ezek után kitartóbb leszel.

2017. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

EZzel én is ígyvagyok igazából nálam azért van, mert rohadtúl elvagyok kényesztetve ha valami nem esik az ölembe azért nincs is kedvem harcolni.


Valahogy úgy érzem, hogy túl sok energia a semmiért (még akkor is,ha tényleg jó hatással lenne esetleg rám).

+félek az új dolgoktól szerintem veled is valami hasonló van, de hát valjuk be ez a felnőtté válás folyamata.


Nekünk férfiaknak tényleg nagyon sokat kell szerintem vállalnunk a mostani korban, hogy történjen is előre lépés.

Szóval nem tudom, én eléggé lúzernek érzem ez miatt magam..folyamatosan csak buliznék meg csajoznék aztán ennyi több nem is kéne. Dolgozni meg aztán szerintem mondanom sem kell, hogy semmi kedvem.


Pedig ezek alapesetben nélkülözhetetlen dolgok egy embernek...magamat sem értem, viszont remélem tudtam segíteni :D 24f

2017. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs moticáviód, önbizalomhiányos vagy,kedvetlen félsz a kudarctól ezek is közrejátszhatnak.
2017. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második válaszolóval egyetértek! Ilyen ez a mai világ, rohadtul sokat kellene lerakni az asztalra, de nekünk gyerekkorunktól kezdve minden az ölünkbe pottyant! (Jó, engem mondjuk nagyon noszogattak a tanulásban - meg is látszott, de néhány magántanítványom anyukája eljön az első órára, és elmondja, hogy az ő szép kislányának csak a kettes legyen meg! Hát basszus! Ha valaki kettesre áll és ír egy egyes témazárót, akkor megbukott! Milyen stílus ez?! Én mindig mondtam, hogy ha anyuka nem haragszik meg, akkor mi a kölökkel azért a négyes-ötös szintet fogjuk megcélozni! :) ) Én ezt így látom! :) Ja, és 29 éves koromra rájöttem, hogy olyan, hogy kitartás nem is létezik! Olyan van, hogy nincs tovább, nincs más lehetőség és csinálni KELL! Én tavaly 2 diplomával kijöttem külföldre epret szedni. 3 héten keresztül minden áldott nap 12 órában szedtem, teljesen egyedül. Megdagadt a kezem, a térdem, volt, hogy bőrig áztam, volt, hogy dideregtem a télikabátban, volt, hogy majd lerohadt rólam a ruha a déli hőségben és egy konténerben laktam és kajára is alig volt pénzem, nemhogy hazarepülni! Nem volt kecmec, föl kellett kelni reggel 4-kor és nyomni kellett, mert nem volt más megoldás! Anyu is mondogatta, hogy milyen kitartóan küzdök az eperrel... mintha lett volna más lehetőségem! Szerintem próbáld ki ezt te is! Annyit dob az emberen, hogy tudja, hogy nem lehetetlen az a valami számára! :) (Ja, és hozzáteszem, hogy én bármit akartam, csak a földeken dolgozni nem, biztos voltam benne, hogy nem fogom bírni!... És bírtam, sőt, szerettem! :D ) Vágj neki te is! :)
2017. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert még nem fáj eléggé !! Különben nem nyavajognal !
2017. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!