Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ember vagy ezek közül?...

Milyen ember vagy ezek közül? (lenn)

Figyelt kérdés

-nyitott(mindenkihez,azokkal is akiket nagyon ismersz. úgy értem pl.veled egykorúakkal

-zárkózott

-szorgalmas

-elöitéletes

-pletykás

-rossz lelkü

-irigy


stb vagy ha nem ezek azok amikkel leginkább rendelkezel ird le. :) senki nem tudja h ki ki :D


2010. máj. 5. 05:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nyitott és pletykás
2010. máj. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
zárkózott
2010. máj. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

zárkózott, elöitéletes(pár emberrel, akikről tudo egy-két dolgot de még nem beszéltünk. ezt nem a cigányokra értettem.)

önkritikus

pesszimista

gépfüggő

érzelmes

sértődékeny

irigy

féltékenykedő

parázó

kevés a sok közül. :D

14/L :D

2010. máj. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én egyszerre vagyok zárkózott és nyitott.

Nyitott vagyok az újdonságok és az emberek felé, viszont van egy pont amint túl már csak azokat engedem be akikben 100%-ig megbízok, sajnos ilyen emberekből nagyon kevés van... talán 2 vagy annyi se.

Szorgalmas vagyok ha olyan dologról van szó ami érdekel, ha nem érdekel akkor nagyon léha..

Előítéletes egyáltalán nem vagyok, legalábbis igyekszem nem az lenni, sajnos az ilyen diszkós partiarcokkal szemben vannak előítéleteim de nem ítélek el senkit sem igazából.

Pletykás...hát... valamikor igen ,valamikor nem.

Nem hinném,hogy rossz lelkű vagyok,igyekszem mindig úgy cselekedni ,ami SZERINTEM a legjobb lenne az adott helyzetben.

Irigy nem igazán vagyok, tárgyakat nem irigylek ,inkább elért teljesítményeket , de akkor általában próbálok én is olyan jól teljesíteni,hogy ne kelljen a másikét irigyelni.

A legtöbben azt mondják,hogy én nem vagyok ember, hanem valami földönkívüli (az elveim, hozzáállásom miatt dolgokhoz) de erre inkább vagyok büszke minthogy szégyellném.

2010. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én már sokat gondolkoztam, hogy milyen tulajdonságok illenek rám, és 2 dolgot tudok biztosan: zárkózott, társaságban csendes ember vagyok, de ugyanakkor rendkívül kíváncsi természet is, nyitott minden új dologra.
2010. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

-zárkózott- ez érdekes mert én bárkinek elmondok bármit, nincsenek titkaim az életemről viszont senkivel sem leszek jóbarát, bizalmas akit lehet ölelgetni, nem engedem a dolgaim, nem hívom át magamhoz stb.

-szorgalmas

-elöitéletes- megvannak az elveim és nem változtatok rajtuk.

18L

2010. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
zárkozott és nyitott is egyben,ha valaki nem úgy kap jó dolgokat az élettől hogy tett érte és dicsekszik,vagy észt akar osztani akkor meg irigy tudok lenni kicsit.27.K
2010. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

zárkózott, türelmes, pletykás, naiv, szeszélyes

16/L

2010. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Rasszista
2010. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nyitott,de mégis előítéletes.
2010. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!