Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tartanak önbizalom...

Miért tartanak önbizalom hiányosnak csupán, mert tisztában vagyok milyen munkát birok ellátni, és mit nem?

Figyelt kérdés

Alapjáraton csendesebb vagyok,és kicsit félénk természetű,de nem vészes.Vannak dolgok amiben most is bátortalan vagyok.

Vannak kezelt betegségeim:magas vérnyomás,cukorbetegség,pszihiátriai(labilis vagyok,olykor fölkapom a vizet,és inkább rosszabbodik mint javul,szorongás,pánik,depresszió) Hajlamos vagyok szédülni,elcseszni dolgokat,ha összejönnek a lelki gondok vagy eszembe jut valami negatív gondolat,fel nem dolgozott dolgok.

Az alábbi munkákat nem vállalom ezért:pultus,bolti eladó,bármilyen bizniszelés,gyerekfelügyelet,bölcsődében,gyerekosztályon,egészségügyben dolgozni)


Olyan munkától is óvakodok ,amit százszázalékosan meg kell csinálni,és nem szerencsés elrontani,de nincs gyakorlatom. Pl.múlt alkalommal kelt tészta sütésre kértek föl eladásra,de ezer éve nem csináltam.Magamból bohócot nem csinálnék.

Inkább kertészkedek,takarítást vállalok,elmegyek napszámba.Jelenleg közmunkán vagyok,de azért majd szeretnék idővel mást is.



2017. febr. 2. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki nem hibázik, az nem is fejlődik.
2017. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezért meg egészséges önbizalommal a kihívásokank úgy állunk neki, hogy "ezt meg tudom tanulni/csinálni" te pedig olyanból is kitáncolsz amit már csináltál, tehát valaha biztosan képes voltál rá.
2017. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!