Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az a pont ahonnan...

Mi volt az a pont ahonnan felnőttnek éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
Már egy jó pár éve felnőtt vagyok hivatalosan, de sajnos még mindig nem érzem magam annak.
2017. febr. 4. 09:27
 1/3 Metionin ***** válasza:
Amikor elkerültem egyetemre. Elköltöztem, el kellett tartanom magam, munkát keresni, mellette tanulni, beosztani a pénzt és az időt, stb. Otthon a szüleim nagyon szigorúak voltak, még azt is megszabták, hogy hogy lélegezzek, így eleinte nehéz volt beosztanom a szabadságomat de végül sikerült. Konkrétan amikor megjött az első fizum, akkor esett le hogy basszus felnőttem.
2017. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor megtanultam nemet mondani. Amikor rájöttem, hogy nem kell pitiznem mások szeretetéért, mert nem azzal nyerem el, hogy állandóan más akarok lenni, mint aki valójában vagyok, és olyan képet akarok mutatni magamról, ami valótlan. Amikor már nem akartam gyerek lenni, mert nem akartam függni és mások akaratára utalva élni.


Az is sokat segített, amikor először kérték ki felnőtt módra a tanácsomat pl. pénzügyi döntésben, és sikerült megfontolt, alapos választ adnom.


25-28 éves kora előtt szerintem általában még nem érzi magát felnőttnek az ember.

2017. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én gyerekkoromban felnőttes voltam,felnőtt koromban meg gyerekes vagyok..:)mikor tudsz dönteni,és aztán viseled a döntéseid következményeit..onnantól felnőtt vagy.amugy jóesetben nem tűnik el a gyerekességed,csak háttérbe szorul..olyan ez,mint a hagyma rétegei..tehát ha még gyerekes is vagy,tök normális.
2017. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!