Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi lehet a problém...

Szerintetek mi lehet a probléma velem, ha felnőtt nőként is sokszor kiközösítve érzem magam munkahelyeken, közösségben?

Figyelt kérdés

Valahány helyen dolgoztam,ha nem is bántottak szóval,de nem sokat beszélgetnek velem vagy nem akarnak velem dolgozni,és úgy megnéznek férfiak is,meg nők is ,mint ha ufót látnának.

Régen jártam pszihológushoz,aki szerint elég furcsa,különleges,és személyiségzavaros vagyok.Szóval a viselkedésem biztos eltér az átlagtól.Állítólag vannak kicsi autisztikus vonásaim.Sokszor nem értem a vicceket,meg stb. Úgy érzem az emberek hajlamosak idegenkedni tőlem,még pasik is.Édesanyám szerint lehet pont azért is beszélgetnek velem keveset,mert megsérteni sem akarnak

Egy biztos.Nem nézek le senkit,és nem bántok senkit.



2017. febr. 8. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket,hogy miért nem barátkoznak veled. Vagy egy olyan munkatársat kellene megkérdezni, akiben esetleg megbízol,hogy tényleg elmondja mi a probléma veled. A munkahelyeden kívül sincsenek barátaid ?
2017. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!