Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan van ertelme leirni a velemenyemet egy levelben a serelmeimmel kapcsolatban, vagy hagyni kell a fenebe? Rakerdezzek nala?

Figyelt kérdés

1 hete egy szamomra igazsagtalan indokkal ugy gondolom szakitott a baratom. Konkretan nem ez hangzott el,csak erre utalo kijelentest tett, de amikor en igy ertelmeztem es megirtam neki, nem cafolt ra. En leirtam, hogy nem akarom, hogy igy legyen, de elfogadom, ha ragaszkodik hozza. Azota nem hallottam rola, egyedul a szanalmas kozossegi oldalbol tudok informalodni, mert nem vett le semmit a dolgainkbol,feljar,pedig azt mondta, hogy ha vege lesz, letorol mindenhonnan,es eltunik, mert neki konnyebb a felejtes ugy. Nem, nem vagyunk tinedzserek mar,es nem is ez hatarozza meg a kapcsolatot, de most csak ez az egy remenyfoltom maradt az indoklasa miatt.


Szerintetek erdemes lenne rakerdezni, hogy miert nem valtja be a korabbi igeretet? Nem akarok nevetseges lenni,de nekem nagyon rossz ez a varakozas, hogy mivan "ha" van esely meg, aztan kiderul kesobb, hogy megsem.


A masik kerdesem, hogy ha megis vege, akkor a sajat igazsagerzetem miatt, van ertelme leirni levelben, hogy en mit gondolok errol az egeszrol,miert nem tartom korrektnek a donteset? Sokan le tudjak tojni, es elengedni, ha a masik hazugsaggal vadolja, de ugy erzem, ha vege, akkor magamnak tartozom annyival, hogy bucsuzoul beolvasok.


Koszonom a valaszokat!



2016. nov. 29. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azt megírni neki, hogy "mièrt nem törölsz, hiszen úgy igèrted" teljesen feleslges, viszont szerintem mindig jobb kiadni magadból a dolgokat, veszteni úgy se veszthetsz vele már sok mindent és te is jobban tudsz aludni, ha "megszabadultál" ezektől.
2016. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, add ki magadból, mert emészteni fog hogy te nem mondhattad ki ami mindig nyomasztott.
2016. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En nem irnam le abban az esetben, ha varsz reakciot es eselyes h nem kapod meg.Nem azert mert "hulyet csinalsz magadbol", hanem mert meg tobb kerdojel kerulne a tortenetbe es aztan ezen bosszantanad magad.
2016. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél gyerekes. Van értelme írni egy levet...amit aztán behajítasz a fiók mélyére és pár nap múlva pedig felgyújtod "akkor b***d meg, te gyökér, ennyit sem érsz" kijelentés keretében. :)
2016. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írd le, aztán tépd szét/égesd el a levelet.
2016. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha neked számít, akkor írd le
2016. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ird le! Most is és mindig. 20 év mulva vedd elö és csodálkozz, hogy milyen kis hülye voltál.
2016. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A levelet termeszetesen ugy ertettem, hogy el is kuldenem. Nem tartom igazsagosnak az indokot, erre reagalnek, hogy miert is nem, hatha egyszer, kesobb elgondolkodik rajta, ha nem is rogton,hogy rosszul dontott, es megkeres. Nem bosszuvagy van bennem, csak faj, hogy ezzel ert veget, nem ertek vele egyet. Ezert is irtam, hogy gondolom sokan ezen tullepnenek, es rahagynak, ha mar ugy tunik vege van.


A kozossegi oldal csak egy szanalmas kapaszkodo maradt szamomra, es szeretnem, hogy ne taplalja bennem a remenyt ezzel sem, ha tenylegesen szakitott.

2016. nov. 29. 23:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én leírnám és elküldeném. Sokéves tapasztalatom, hogy az az indulat, amit nem zúdítok rá arra, akinek szól, engem őröl fel. Ha pedig ki tudom adni (a megfelelő személynek címezve), akkor SOKKAL jobban érzem magam. Ezért éri meg, nem másért. Nem várnék rá választ, vagy hogy jobb lesz, valószínűleg nem hatja meg, vagy visszatámad, de az már nem érdekel. Annyi érdekel, hogy az indulataimtól meg tudjak szabadulni. Ez a lelki egészség receptje.
2016. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Kedves utolso! Igen, en is igy erzem jelenleg, egy nagy teher a vallamon a bennem dulo tehetetlen duh, amitol szeretnek megszabadulni. Nekem celom lenne, hogy atgondolja a leirtakat, de majdnen biztos vagyok benne, hogy tamadasnak veszi es meg inkabb ugy erzi majd, hogy jol dontott. Egy probat meger, elsosorban magam miatt.

2016. nov. 30. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!