Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok elég intelligens? 16/L

Nem vagyok elég intelligens? 16/L

Figyelt kérdés
A suliban szinte egyáltalán nem olyan vagyok mint otthon vagy egyéb társaságokban. Állandóan poénkodom és viccelődöm mindenen, sok embernek beszólok, mindenkitől kaját kérek és mivel itthon sokszor ellustulom az időt nem kapok túl jó jegyeket. Azthiszem nem vagyok elég intelligens és szerintem az osztálytársaim is ezt gondoljak. Lehet ezt valahogy fejleszteni, javítani rajta?
2017. febr. 10. 18:59
 1/3 szántóvető ***** válasza:
54%
inkább örülj neki hogy ilyen vagy.
2017. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy a szót két l-lel kell írni, ezzel már sokakat lenyomsz. Fejleszteni nem nagyon lehet az intelligenciát, de amiket említesz, az nem intelligencia kérdése. Inkább lökött vagy. Az meg akár vonzó is lehet egyesek számára.
2017. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod, hogy a szót két l-lel kell írni, ezzel már sokakat lenyomsz."

Ugyanerre gondoltam! Nincs veled semmi gond!

2017. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!