Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy jobb módú Férfinek (mondju...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jobb módú Férfinek (mondjuk orvos) fontos, hogy a kiszemelt nő is jómódú (pénzes) legyen, vagy elég ha szintén intelligens, de csak közép kategóriás autóval jár és esetleg panelban lakik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőknél fontosabb, hogy a férfi jó módú legyen, mint fordítva.

(Ha belegondolunk: komoly kapcsolat esetén, ha lesz gyerek is, valószínűleg a nő lesz otthon, tehát a férfinek kell eltartani a családját) .

2013. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ivilicious ***** válasza:
ha normális nem fontos neki,de sztem minden normális pasinak fontos,h kellően intelligens legyen a csaj
2013. ápr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
A férjem jól keres magyarországi viszonylathoz képest (már akkor is, amikor megismerkedtünk). Nekem kb 80.000ft volt mindig a fizetésem. 7éve vagyunk együtt, nem a pénz számít, pedig nekem egy 11éves autóm van, a férjem meg BMWvel jár. Én nem a pénzt adom bele a kapcsolatba, hanem a nyugodtságot. Hogy hazajön a soksok munka után, és itthon otthon van, nyugiban. Szerintem ezt a férfiak többre értékelik, mint azt, hogyha annyit keresnék, mint ő :)
2013. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a férfiak szeretnek többet keresni mint a nők, ezzel is "kitűnnek" egy orvos van annyira intelligens, hogy nem ezt nézi szerintem
2013. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

No íme egy érdekes sztori az én életemből. Közülünk én voltam a jómódú férfi és a lány az, aki jóval egyszerűbb körülmények közül volt való.

Nekem nem volt szempont a párválasztásban, hogy gazdag, jómódú legyen a lány, kicsit talán inkább élveztem is azt a különbséget, hogy fölöttük állok, így az anyósjelöltnek nem nagyon van "belénkpofáznivalója".

...


...

Viszont sok évvel később ez csúnyán visszaüt, mert sikerült eléggé lecsusszannom... Így sok olyan nehézség kezd közénk állni, ami korábban ismeretlen volt :(

2013. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom hogy változó... elég sok jobb módú embert ismerek és többnyire nekik a feleségük is vagy sokat keres vagy gazdag családban nőtt fel, de tudok olyat is, aki pincérnő volt, most meg Horvátországban él a férjével egy villában.


mondjuk szerintem az orvosoknál a hasonló szakterület számít... vagy hogy hasonló "intelligencia szinten" legyenek, mert némelyik nagyon tud okoskodni annak, aki nem orvosin végzett/tanul, ami elég idegölő tud lenni :D (tudom, hogy vannak kivételek!! :) )

2013. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy igényes férfinál általában nem az a lényeg, hogy gazdag legyen a nő, hanem az, hogy szintén igényes. És az igényesség az nem azt jelenti, hogy degeszre keresi magát, hanem azt, hogy azt csinálja, amit érez, hogy tennie kell, és élvezi. Ha pedig nem azt csinálja, akkor megtesz mindent azért, hogy úgy csinálhassa. Persze, ha a férfi nem igényes, akkor az is elég lehet, ha a nő is elég gátlástalan. Mondjuk, ha egy nő már eleve így kezdi a jellemzést, hogy "jómódú férfi", akkor már tudni lehet, hogy egyértelműen egy igénytelen nőről van szó, aki gyáva, ezért keres egy olyan embert, akinek a háta mögül nagy lehet a pofája.
2013. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 The Other ***** válasza:

Elég ha szintén intelligens, kedves (és köpjetek le, de azért valamennyire szép is legyen).


Az teljesen irreleváns, hogy milyen kocsija van (vagy hogy van-e egyáltalán) és hol lakik.

2013. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. A kocsi az tökmindegy. Nálunk első időben a lánynak kocsija sem volt, illetve ő nem is autóbolond. Úgyhogy csodálkoznak sokan, hogy Porsche-Suzuki kombó, de tényleg mindenkinek a cél szentesíti az eszközt. Mondjuk én voltam a magabiztos, az energikus, a menő családi vállalkozás "trónörököse". Eleinte imponált az, hogy az én javamra van a különbség. Ami viszont - ahogy korábban írtam - visszaüt, hogy nem várt nehézségeket okoz az, hogy már nekem sem annyira megy jól.

Viszont ami miatt meg tudom érteni azt, hogy miért mondták régen, hogy "guba a gubához, suba a subához", az a gondolkodásmód-béli különbség problematikája. Tehát nem az a gond, hogy nem Porschéja van, hanem az, hogy más példa lebeg előtte az életről, mások az ambíciói Neki és nekem is. Ő sok szempontból szerencsésebb amiatt, mert kevesebbel is beéri, ugyanakkor látszik rajta a feszültség, hogy az a viszonylagos laza gondtalanság már nincs meg, ami régen volt, így neki is nagyobb a felelőssége az anyagiak beosztását illetően.

No meg nem beszélve arról, hogy az eltérő szülői háttér is egy időzített bomba a kapcsolatban. Értem ezalatt, hogy az ő anyja, ahogy a lány felnőtt és saját keresete lett, szemben az én hátteremmel, ami a mai napig támogató, az ő anyja meg lehúzza, lenyúzza a lánya kis fizetésének nagy részét is. Tehát más a szellemiség, más a gondolkodás, mások az elvárások, a célok, az, hogy ki mivel éri be.

Na itt a hendikep a különbözőségekkel, nem ott, hogy Porsche vagy Suzuki.

2013. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a zöld kezek! :)

Én is úgy gondolom, hogy egy normális férfi nem az anyagi helyzete alapján ítéli meg a nőt, hanem a kedvessége, szépsége, intelligenciája alapján... Bár szerintem egy normális nő sem az anyagi helyzete alapján ítél meg egy férfit... A vonzódás meg lehet attól teljesen független, hogy a férfi orvos, jogász vagy bármi... Illetve a nőnek is lehet olyan munkája ami kiemelkedő, amire büszke, de mégsem engedhet meg magának többet...

2013. ápr. 17. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!