Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiányos vagyok?

Önbizalomhiányos vagyok?

Figyelt kérdés
A tanáraim szerint önbizalomhiányom van. Ezt abból szűrték le hogy keveset beszélek órákon és nagyon kis betűkkel írok. Szerintem semmi ilyesfajta problémám nincs,de a magyar tanárom kitalálta,hogy ő majd segít rajtam. Azóta minden órán kihív legalább egyszer a táblához és nagyon gyakran kérdezget tőlem. Ezzel nincs nagyobb problémám mert általában tudom a válaszokat,viszont az utóbbi időben nagyon elkezdett zavarni ez a dolog. Már félve megyek ki a táblához és úgymond félek mások előtt beszélni. Eddig semmi gondom nem volt ezekkel a dolgokkal. Most akkor mi történt?
2017. febr. 11. 20:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Upsz most láttam hogy rossz témába raktam kixd
2017. febr. 11. 20:05
 2/3 gömbicica ***** válasza:

az apró betükkel kapcsolatban, szerintem irj egy grafológusnak :) sok ujságnál lehet beküldni irásmintát, és kérdezd meg Tőle. vagyis inkább kérj véleményt, ill. plusszba mondjuk pályaorientációs céllal is nézze az irásodat.

nemá bebeszélik, hogy önbizalomhiányos vagy, te elhiszed, aztán belebetegszel a semmibe!!!


Ne zavarjon, hogy kihiv, inkább vedd kihivásnak!!!

-megtiszteltetésnek! főleg, hogy tudod a választ is!!!- és oldd meg!


légy karakán :)

2017. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:D
2017. febr. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!