Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi alapján húzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi alapján húzódik meg az a határ, ahol hiába lehet valaki rokonszenves, jófej, jóban vagytok vele, mégsem tudnátok vele elképzelni semmit?

Figyelt kérdés
Erre van esetleg saját példa?

2016. febr. 26. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Eleve, ha az én ízlésemnek nem felel meg a külsője, lehet akár milyen rokonszenves, nem lesz a pasim.
2016. febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember rokonszenves, jó fej, mégsem akarok tőlük semmit. A szerelem teljesen más kategória.
2016. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én voltam igy egy fiúval de nem tudnám megfogalmazni mi volt a bajom. Eleve barátságnak indult felesége is volt akit ismertem. Mikor elváltak akkor vallotta be hogy tetszettem neki (nem ez volt a válóok mielőtt vki nekem esne) de sosem éreztem semmi pluszt. Egyszer csókoloztunk de nem váltott ki semmit....meg is sértődött de aztán maradt a barátság. Kémia se volt semmi....
2016. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kell a kémia, a nők nem úgy működnek, hogy van egy határ, egy szint, amit meg kell ütni, hanem beindul az emberben a kémia, amit a másik vált ki belőle, akkor is, ha épp nincs jó formàban az adott férfi, nem udvarol, vagy nem pont az elképzelt férfi. Ezt csak úgy érzi az ember, nem kell sok logikát keresni a nőkben.Nem így működünk.:-)
2016. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pl. most vagyok ilyen helyzetben, hogy nagyon erős a vonzalmam egy férfi iránt, csak nős.Na ez az a határ, amit nem léphetek át, bármennyire rokonszenves. Jóban vagyok vele, sokat beszélünk, élvezzük egymás társaságát, de ennèl tovább nem mentünk, se szex, semmi, minek ezt elrontani?!
2016. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A nős, az elég konkrét ok és teljesen természetes, nem pont így értettem :D

Aki leírta a nők működését, azzal nem teljesen értek egyet, van aki így működik, de nem hiszem hogy mindenki, lehet férfi is ilyen. Inkább egyénfüggő, hogy valaki kapcsolatra éhes-e egy szimpatikus és neki tetsző emberrel, vagy inkább csak a sorstól várja, hogy fordulatként keresse meg a varázslattal.


Nyilván volt oka, hogy kiírtam a kérdést és benne vagyok egy ilyen helyzetben, amiről nem hiszem hogy jó ötlet lenne akár csak elmondani is bármikor. De majd elmúlik.

2016. febr. 26. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor ismerkedtem a mostani elettarsammal, o nem jott be. De mindig jol elviccelodtunk es nagyon jol ereztuk magunkat egymassal minden talalkozasnal. Rajongott ertem, nekem ez nagyon imponalt. Ugy voltam vele, hogy jol erzem magam vele, ez eleg nekem. Amikor jo ido elteltevel szexeltunk, teljesen rakkattantam. Szoval azota tisztara kikeszulok, amelyik nap nincs szex. Jol megvagyunk es egyutt elunk. Sok kozos programot csinalunk.

Szoval vegre olyan pasim van, akit az osztoneim valasztottak, nem az eszem meg a kulsosegek szerint. Hallottam egy musorban, h osztonosen valasszunk part. Igazuk volt. Rajottem, hogy elotte nem is volt hozzaillo pasim.

N

2016. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: Szoval nekem nem jott be, nem tudtam elkepzelni, hogy megcsokoljam vagy szexeljunk.


Igy azt tanacsolom, h lazan talalkozz a lannyal, akinek nem jossz be. Nagy esellyel Rad kattan. Legy turelmes. A turelmed es a hit onmagadban varazserovel hat a nokre.

N

2016. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennél egy kicsit kacifántosabb. Szimpatikus vagyok neki, de kb 4 éve ismerem és ezalatt végig volt valakije, (mostmár biztos nem lekötni akarná magát mindjárt ha szabad lenne) én csak ritkábban találkozok vele azért eleve hülyén hangzana az egész, sok emberrel jóba van, ezért is valószínűtlen hogy valahol ott lennék a listáján, ha ilyen indokolatlanul várok rá azzal csak szívok. Az már mellékes hogy mindig bele tudok esni.
2016. febr. 26. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!