Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki tud tanácsot adni?

Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és rájöttem, hogy nem tudok tanulni...

Nem kifogásokat keresek, mert mindig próbálkozom erőlködök és eddig nem is mondtam ezt senkinek, de egyre rosszabb , mert egyre többet kell tanulni.

Már októbertől kisérletezek, hogy mi válna be nekem de semmi ... még magolni sem tudok jóformán azzal élek amit megjegyzek órán. A reál tantárgyakból nagyon jó vagyok,de a humán tantárgyak egyáltalán nem....



2017. febr. 13. 17:00
 1/1 anonim válasza:
Én sem tudok tanulni és 4.- feletti átlagom van, próbálj meg odafigyelni. Csak úgy tudom megjegyezni, ha akkor figyelek. Ha barátod mellett ülsz akkor ülj arrébb, hogy ne vonja el semmi a figyelmed és írj minden órán. Amit nagyon vágsz azt nem muszáj írni, csak azt amit még nem tudsz.
2017. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!