Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon stresszes vagyok a...

Nagyon stresszes vagyok a suli miatt mindig dolgozatok előtt pedig mindig tudom és tanulok rá de annyira parázok hogy a hasam is megy tőle. Valami tanácsot tudnátok adni? Hogy küzdjem le ezt.

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mindig legyen nálad budipapír!
2015. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért izgulsz annyira? Kit érdekel tudod hány egyest kaptam? Én nem mert nem számoltam talán szülőknek akarsz megfelelni talán csam félsz a világtól mert nem találod magad az érzéseidet te érzed pontosan csK te tudod az okád de ha készültél rá akkor foglalkozz mással barátkozz sudoku pont pont ponty
2015. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerlek, én is ilyen voltam, bár a hasam nem ment. :)


A felesleges para ellen én ezt szoktam csinálni:

1) először is rádöbbenek hogy felesleges para

2) végiggondolom hogy _pontosan_ mitől is parázok

3) végiggondolom hogy ez miért hülyeség, addig teszem ezt amíg tényleg el tudom fogadni hogy hülyeség

4) végiggondolom hogy hogy fog történni az esemény így, a para rész nélkül


Mire a végére érek megnyugszom, mert meggyőztem magam hogy felesleges a para (hiszen tényleg az). Ez egyébként a legtöbb esetben pár gondolat, ha sikerült, pár levegővételnyi idő és az ember testileg is lenyugszik, elmúlik a feszültség.


A lépésekből a harmadik lépés segít megnyugodni az adott helyzetben, a negyedik meg rászoktat a para nélküli gondolkodásra. Idővel rááll az agyad és magától megy, aztán már nem gondolsz ilyeneket többet. Legalább is nálam működött.

2015. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!