Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Anyukám szerint ez beteges...

Anyukám szerint ez beteges wc-re járás szokás, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
1 nap 9 10-szer szoktam wc-re menni hátha nagy wc-nem kell.Kb 15-17 percig üllök a wc-én. Ha hétköznap suliba megyek a 7.40-es busszal 6-kor szoktam kelni hogy 2x is kitudjak menni wc-re az kb 32 perc a 2 wc-zés. Anyu szerint tuti, hogy hánytatom kint magam, vagy ujjazok. Mit tegyek, hogy ne járjak ennyiszer wc-re? Pszihológus? (1 és fél éve megy így) 15/L
2010. máj. 8. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem pszichés ok. nézz utána a neten, természetgyógyász,végső soron pszichológus. és mond anyudnak h nem ujjazod magad és nem is hánytatod, ez vmi pszichés dolog. nem stresszelsz sokat?
2010. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, neked ennyiszer kell, kész, téma lezárva. :P Am ázsiaiak is kb ennyiszer mennek wc-re, oszt.társaim is óra közbe van h 2x is kimennek.
2010. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nagyon sokat stresszelek.
2010. máj. 8. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron, amikor otthon vagy, fokozatosan szoktasd le magad. Ha úgy éred, menned kell, várj még öt percet, csak azután menj ki. A vécén töltött időt pedig folyamatosan csökkentsd. Mivel otthon vagy, ezért könnyebben átszoksz, tudatosítsd magadban, hogy ha nagyon gyorsan kell rohanni, akkor is másodpercek alatt ki tudsz érni. Ez megnyugtat.

Velem is volt hasonló, odáig fajult, hogy nem mertem busszal utazni, mert mi van, ha közben kell. Nálam bevált ez a fokozatosság.

2010. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én pl. este vagyok így. nem szeretek éjszaka felkenni, és kimenni wc-re. ezért lefekvés előtt van mikor 2× is kimegyek :$
2010. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális. Ha wc-zned kell akkor azt érzed előre. Legalábbis a normál ember... És akkor szépen elmész aztán kész, ezért nem kéne ennyiszer járkálni...
2010. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Anyukád eléggé tapintatlan... Ha hánytatnád magad, az tényleg gáz lenne, de az ujjazással semmi gond nem lenne, valamint semmi köze hozzá...:/


A kérdésedre: Igyál reggel kávét, és próbáld a nagywc-zést ugyanakkorra beütemezni... Tehát kikakilod magad (bocsi:D) reggel, és akkor majd nem kell nap közben, és fokozatosan leszoksz róla.

2010. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt (15:21), nekem is bejött a fokozatosság. De ha bestresszelek, még most is előfordul. Szóval szerintem csinálj valami nyugtató dolgot.
2010. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, igaza van anyukádnak. A francért kell olyan gyakran járni wc-re meg olyan sokáig ott ülni. Nem csodálom, hogy gyanakszik rád, szerintem valami mást is csinálsz vécézésen kivül, elmondod?
2010. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm ő minden szünetben elment pisilni,volt, hogy kétszer is!

És minden órán kiment min. egyszer.


Ő a stressz miatt.


Szerintme ez nálad is egyértelműen pszichés ok, pszichológushoz kellene menned. Ez valami pótcselekvés féle.


MÚltkor beszéltek nekem erről, hogy pl. ha többször ellenőrizzük a vízcsapot vagy az ajtózárat stb. az is ilyesmi mert egy biztos pontot keresünk. Ezt a stressz váltja ki.


Ez nem normális, hiszen ennyiszer akkor sem kell wczned ha hasmenésed van. Gondolom legtöbbször nem is wczel csak vársz.


Különben összefüggésben lehet az idegeskedéssel mert én ha ideges vagyok mindig wcznem kell. Pl. randi előtt is úgy érzek majd besz.rok :DD De igazából nem kell csak vagy 5 percre amíg várok rámjön ez az érzés.


A stressz miatt van fordulj pszichológushoz. Anyukádnak pedig mondd meg, hogy olvastál erről találtál valakit akivel ugyanez volt és a stressz miatt van. Pszichológushoz szeretnél menni, ennyi.

Ő nyilván nem tudja elképzelni milyen ez, mondd el neki mert enyém is sok marhaságot gondolt rólam mert egyszerűen nem értett meg.

2010. máj. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!