Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivan akkor ha az életem egy...

Mivan akkor ha az életem egy sza. R?

Figyelt kérdés

Hogyan változtassak azon a tényen, hogy egy szar vagyok?

Képtelen vagyok emberekkel normalisan kommunikalni, ismerkedni nem tudok mert egy csicska vagyok, pedig lány vagyok, nem vagyok csunya, egyetemista vagyok és mégis egy SZAR vagyok. Na erre van valami gyogyszer? :')


2017. febr. 14. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal van baj ahogy magadhoz hozzáállsz.Nem értékeled magad.


Lehet hogy volt valami csalódásod,de ha volt is,próbálj túllépni rajta.


Amúgy szerintem biztos sokféle lehetőséged lenne barátkozni,ismerkedni az egyetemen.

Próbálkozz különböző programokon.

A csoporttársaiddal jól kijössz?


Amúgy én is egyetemista vagyok,de szerintem először próbálj változtatni a gondolkodásodon,legyél pozitív.De az jó ha szeretnél ismerkedni,vagyis van egy célod.


Szerintem ha van valami téma -sport,irodalom,művészet,utazás,valami -ami érdekel,próbálj ahhoz kapcsolódó egyetemi vagy helyi,városi programot keresni.Ha ahhoz kapcsolódó programra mégy,valószínű fogsz tudni kommunikálni hiszen a témában is van jártasságod.Vagy ha nincs,már lesz egy közös téma az ott lévő emberekkel.

2017. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd felnősz.
2017. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tedd rendbe az életed. Old meg a problémáid. Ez a legfontosabb. Nézz szembe a gondjaiddal. Legnehezebb dolog, de csak így alakíthatod az életed.
2017. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult, ne legyél szar. Ennyi.
2017. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen van. Úgy hívják hogy magadba nézel és rájössz a problémákra, majd megoldod bármilyen nehéz. egyszerű!:)
2017. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A magad világában nem vagy az. A gond ott van, hogy a Te értékrended nem tud érvényesülni a többség világában. Hidd el, amíg a többség világában egy rakás szerencsétlenségnek érzed magad, ugyanúgy mások életképtelenek lennének a Te világodban. Nem Te vagy az első elveszett ember, és nem is az utolsó. Idővel megtalálod azokat az embereket, és azt a környezetet, akikkel/amiben jól érzed magad és kibontakozhatsz. Könnyebb lesz a dolgod, ha foglalkozol magaddal, azt teszed amit szeretsz, oda jársz, ahol jól érzed magad. Így nagyobb eséllyel találod meg azt amit keresel.
2017. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Annyival kiegészíteném az előttem szólót, hogy a problémáidat old meg. Muszáj leszel, hiszen ha gondod van csak úgy lehetsz boldog ha már nincs. Nézz szembe a gondjaiddal. Lehet köztük találod meg a boldogságot, csak elnyomod. El van rejtve, fel kell oldódnod, és szembe kell nézni vele. A végén boldog leszel, hisz a boldogság első lépése a problémamegoldás. Pld: Összeszorított fogakkal, de szembe kell nézni valakivel, valamivel. Lehet hogy pont az adja a boldogságod alapját. Utána a többi. MIndig az első lépés a legnehezebb.
2017. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!