Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik "kategóriába" tartozom...

Melyik "kategóriába" tartozom (külső alapján)?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretem az arcomat. Ennek több oka van, de a végeredmény az, hogy egyre inkább elszomorít. Nem tudom, hogy szép vagyok-e, csúnya vagy semmilyen/átlagos, vagy akármi. Nagyon ritkán tetszem magamnak, de akkor is alig bírok eltekinteni a hibáim felett.


A barátom pedig elnyomja a saját érzelmeit a saját problémái miatt, és emiatt nagyon ritkán dicsér meg. Persze nem a dicséretekre épül egy kapcsolat, de így nem is tudom, hogy ő szépnek lát-e, vagy nem érdekli.


Mindegy, a kérdés lényege, hogy ha valaki szeretne segíteni, annak küldenék magamról képet, mert tényleg szeretnék egy őszinte véleményt hallani. Elnézést, ha mindez felszínesen hangzott, de az arcom iránt érzett ellenszenv nem csak felszínes okokból adódik, viszont mindenesetre ez van.



2017. febr. 22. 15:53
 1/3 anonim válasza:
Küldhetsz képet, ha akarsz! :)
2017. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írtam neked, megpróbálok segíteni
2017. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én barátom is ugyanilyan, bár én a súlyfelesleggel küzködök inkább, nem az arcommal de még ez se nagyon tudja meghatni, mert nem nagyon érdeklik a külsőségek ilyen téren:)

Na de! Figyelj ha nem vagy ilyesmikbe biztos, egy kapcsolatban MINDENT kérdezz meg a másik féltől. Max egy picit idegesitőnek fog tartani, de inkább kérdezz tőle, minthogy pl ide ird ki a kérdésed stb... :) Szerintem a normális kapcsolat erre épül, a megbeszélésre stb... ha nem vagytok egymással őszinték, és te nem segited őt a saját problémáiban, ő pedig a sajátjaidban, akkor ez nem annyira stabil kapcsolat. Mondjuk én alapvetően ezt se értem hogy a másik félnek "saját problémái" vannak.. oké biztos vannak, de mi az a probléma ami egy kapcsolatban nem kettőtök problémája? Mármint ha az én barátom szomorú, akkor alapvetően énis az vagyok, de próbálom felviditani, és ez nagyjából kölcsönös is, bár ő nem felvidit, inkább addig szekál amig jobb kedvem nem lesz:) Szóval érted..

2017. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!