Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mitől függ az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől függ az, hogy egy nem helyes pasi a szemetekben egyenesen már ronda, vagy még belefér az átlagos kategóriába külsőre?

Figyelt kérdés

Engem nagyon sok lány rondának tart, ezt onnan tudom, hogy kivétel nélkül az összes, akiknél bepróbálkoztam maximum csak barátságot akart, de párkapcsolatot egyik sem tudott volna elképzelni velem... Van egy haverom, aki szintén nem egy férfiszépség, mégis tapadnak rá a nők, rám meg egy sem.

Mégis mitől függ ez, mikor esik bele valaki a ronda kategóriába, és mikor lehet még esetleg nektek potenciális pár, szexpartner? Normális válaszokat kérek.



2013. okt. 24. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ízlés dolga.
2013. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Neked az a bajod, hogy totál hülye vagy, nem esik le, hogy nem a kinézeteddel van a baj, hanem a személyiségeddel, ami a testtartásodat, a jellemedet, a viselkedési mintáidat stb. adja. Ezért nem vagy vonzó. Nem (csak) a külsőd miatt. Lehet hogy a külső adott, de ezerféleképp bánhatsz a testeddel.
2013. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ízlés, kisugárzás, személyiség.

- Én például nem szeretem a barna szemet, így nem is vonzódom az ilyen tulajdonságokkal megáldott emberekhez.

- Lehet valaki pofátlanul jóképű, ha egy suttyó tajparaszt. Maximum üdítőt kap az arcába.

- Ha valakit kedvel az ember, ha még nem is egy bombázó, idővel megszépül a személyisége miatt.

2013. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van: még egy lány sem volt képes ne rondának látni.
2013. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Nincs elég pénzed.
2013. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kisugárzás, tekintet. Tudom, közhely, de tényleg igaz!:) Sok olyan fiút láttam már, aki nem volt adonisz, mégis megfogott a személye, jelleme.
2013. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a barátommal már lassan 1 éve együtt vagyunk és hát nem nevezhető egy adonisznak mégis olyan személyisége van ami már az első találkozásunknál lehengerelt,kedves figyelmes és a tenyerén hordoz,olyan szeretetet biztosít ami még soha senki nem adott nekem.Ő az egyik legfontosabb ember az életemben.ÉS EZT NEM A KÜLSEJÉVEL ÉRTE EL.Úgyhogy szállj magadba és tarts őszi nagy takarítást. :)))
2013. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!