Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez az alkat/magasság-tömeg arány még a mackós kategóriába tartozik, vagy már a kövérbe?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, 180 cm magas, és hozzá 94 kiló. Izommennyiség pedig átlagos, tehát nem teng túl az izom, de nem is kevés, vagy azért azt mondanám, hogy megfelelő erőnlétben vagyok.

De ugye nyilván nem látszanak az izmok vonalai élesen, mert azon kívül van felesleg is rajtam.

Ez nektek minek számít, mackósnak, vagy már kövérnek?



2016. szept. 19. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nem tudom igy elkepzelni kep nelkul.
2016. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, nevezhetjük macikának vagy bárminek, de TÉNY, hogy 29+ a BMI testtömegindexed, vagyis elhízott vagy sajnos.

Mindössze 3 (!) kg választ el nagyjából az orvosilag is KÓROSAN elhízott kategóriát, ami komoly egészségügyi kockázat, nagyon fiatal vagy ehhez!

Legalább 10-15 kg-ot lenne célszerű fogynod- na nem a csajozás miatt, hanem magadért, az egészségedért, a jobb közérzetedért.

Gratisz fog jönni a nagyobb elégedettség, fittség, ezàltal akár magabiztos(abb) is lehetsz.

2016. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Normál kalória vagy
2016. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is normális.

27N

2016. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfaknál az ideális testsúly,ha a magasságból kivonunk 100-at.
2016. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

180/95? Az már igencsak elhízott kategória. Olyan 80-85 lenne az ideális neked - persze szimplán.


Ha az a plusz 10 kg csupa izom lenne, már más, de te is írod, hogy nem vagy izmos.


Jó lenne most észbe kapnod, és fogynod legalább 5-6-7 kg-ot, mert így csak tovább fogsz hízni, és az isten szerelmére, 20! éves vagy.

2016. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez még simán a mackós kategória... párom 185 centihez 115 kiló is volt, és akkor sem láttam kövérnek... arányosan volt rajta a plusz.
2017. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így kép nélkül tényleg nehéz megítélni, de én még nem érzem ezt soknak
2017. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!