Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen munka illik hozzám? 15/f

Milyen munka illik hozzám? 15/f

Figyelt kérdés

Vezető egyéniség vagyok, csapatmunkánál mindig én irányítok (és szinte mindig az én csapatom teljesít a legjobban). Imádok előadást tartani és vitázni (és amúgy az osztálytársaim is imádják az előadásaimat, a tanárok szerint is nagyon jó vagyok). Optimista vagyok és bár csak néhány barátom van, de mindenkivel jól kijövök. Sokszor kegyetlenül és ridegen viselkedem, nem vagyok túl érzelgős típus és kissé öntelt vagyok. Sokszor nem tudom és nem is akarom tapintatosan kifejezni magam. Ambiciózus vagyok, bár ami azt illeti egy kissé lusta is.


Járok matek és fizika versenyekre, de hosszútávon nem szeretnék ezzel foglalkozni. Érdekel még a történelem, filozófia és egy kicsit a pszichológia is, de ezekkel is hasonló a helyzet. Nyelvekből viszont gyenge vagyok.


Igyekeztem részrehajlás nélkül leírni a jó és rossz tulajdonságaimat, előre is köszi a válaszokat! :)



2017. febr. 25. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Projektvezető, menedzser.
2017. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél pék.
2017. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!