Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önértékelési problémáim...

Önértékelési problémáim vannak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokszor hiszem,hogy nem érek annyit mint más emberek a származásom miatt..(félvér vagyok) régebben nagyon sokat bántottak emiatt, most már nem, de mindig félek,hogy ha valamit csinálok, mondok valami ismeretlennek valamit, vagy kérdezek, akkor ez újra előjön...ismerkedni sem merek, mindig beképzelem,hogy kinevetnek hogy én hogy merem..pedig én is ember vagyok,pont mint mások..nem tudom miért van ez, de sosincs önbizalmam...:( mit csináljak?:
2008. okt. 11. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szija!:)

Lásd meg magadban az értékedidet,a különlegességeidet:)

Írd le h mi a szép,és a kevésbé szép benned:)

És rá fogsz jönni h sokkal több előnyöd van.Jó kis öbizalom növelő,hidd el:)

Egy péda:Nem túl szép formájú az orrod,máris kiegyenlítheted avval h szép a szemed

Pici,nem túl formás a szád?Egyenlítsd ki,az egyedi,gyönyörű színű hajaddal:)

Meglátod könnyebb lesz:)

És ismerkedésnél ne a nemtúl szép orrod miatt aggódj,hanem gondolj arra h milyen szépek a szemeid:)

A külsődre hidd el nekem, h kitükröződik a belsőd.HA sikerül picikét magabiztosnak lenned,akkor az a kisugárzásodon meg fog látszani:)

Sok sikert!

Remélem tudtam segíteni:))

2008. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy milyen félvér vagy? Fekete?


Nem tudom lány vagy-e v fiú, de nekem pl nagyon tetszenek a félvér emberek. És a feketék is. Sokszor van, hogy látok félvér lányokat és szerintem szépek. Emiatt ne legyen kisebbségi komplexusod. A feketéknek/félvéreknek nagyon szép a szája, a haja stb.


20/L

2010. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem nem fekete, de úgy egyszerűen nem tudok egyes emberek társaságában feloldódni,mert tudom,hogy tudják a gyengepontom..
2010. jan. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!