Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék kicsit vonzóbb...

Hogyan lehetnék kicsit vonzóbb a lányok szemében? 15/F (LÁNYOK! )

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy központi személyiség. Lehet, hogy az a bajuk, hogy nem vagyok az a típikus rosszfiú. Nem cigizem, nem drogozom. Nem techno-t hallgatok, hanem komolyzenét... A külsőmmel szerintem nincs gond, csupán annyi, hogy nem vagyok egy izompacsirta. Volt már barátnőm, nem egy, de nem működtek sokáig. Van velem valami baj, amire nem tudok rájönni, mi az. LÁNYOK: ti mit vártok el egy fiútól? Szerintetek az baj, ha nem vagyok rosszfiú?

2017. febr. 26. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én 26 éves nőként mondom neked hogy egy 15 év körüli lánynak elég ilyesztő lehet a zenei stílusod. Kivéve ha ő is ezekbe a körökbe mozog,gondolok itt arra hogy esetleg zene iskolába jár vagy tanul valami hangszeren. Lehet neked is érdemes lenne ilyenekkel foglalkozni és találnál egy hasonló beállítottságu lányt magad mellé. Sajnos a te korodbeli lányok a harsány "kihanemén" fiúkat helyezik előtérbe. Bár nagyon fiatal vagy. Nekem is volt egy csomó osztálytársam aki ilyen korába visszahúzódó volt 20-24 éves korára meg olyan beképzelt gyerek lett hogy csak lestem. Külsöd is fog változni még bőven esetleg tehetnél is érte valamit. Hidd el nagyon nagy önbizalmat ad az ha sportolsz edzel és eléred azokaz az eredményeket amiket magad elé kitűztél és nem utolsó sorban a lányokat is jobban fogod vonzani.
2017. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2017. febr. 26. 12:46
 3/5 anonim válasza:

Nekem nem jönnek be a "rosszfiúk", és távol tartom magam az olyan hülyéktől, akik 15 évesen mér cigiznek, rendszeresen isznak vagy drogoznak (esetleg mindegyik). Az pedeig, hogy nem vagy izmos, nem hátrány, ízlés dolga (nekeme például egyáltalán nem jön be). Aki pedig azért nem akar veled összejönni, mert nincs kigyúrt testalkatod, azt szerintem hagyd, mert az csak egy sekélyes #%@d.

14/l

2017. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

"Nem cigizem, nem drogozom. Nem techno-t hallgatok"


Ha a saját korosztályoddal szemben is ilyen arrogánsan általánosító vagy, akkor nem szorulhatott beléd se még sok értelem.

2017. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz rosszfiú alatt?
2017. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!