Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnék újra vadító és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék újra vadító és szexi a párom szemében "kis aranyos" helyett?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt, mindketten 20-as éveinkben vagyunk. Kétség sem fér hozzá, hogy szeret, ezt mindig hangoztatja, ölelget, puszilgat, szeretget, becézget.

De: hiányzik sokszor, hogy vonzó, szexi nőnek érezzem magam mellette. Régebben mindig a fenekemet fogdosta, többször tett pajzán megjegyzéseket, többször kívánta a szexet. Most ott tarok, hogy önértékelési problémáim alakultak ki emiatt, már nem érzem magam egyáltalán szépnek, hiába igyekszem. Mindig figyelek az ápoltságomra, küllememre, étkezésemre, hogy ne hízzak egy grammot se. Kérdeztem számtalanszor, hogy van-e valami baja velem, mert, ha igen, teszek érte, mert ez nekem így nagyon nem jó. Ő meg folyton azt válaszolja, semmi baja, ugyan úgy szeret, mint régen és ugyanolyan vonzónak tart. Ezzel a válasszal nem segített... De, ha valóban így van, akkor miért kezel egy simogatnivaló kisállatként?

Szerintetek mit tegyek? Valakinek volt már hasonló problémája? :(


22N


2015. nov. 23. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Volt sajnos. És szó szerint ezt mondtam neki én is, hogy miért kezel úgy mint egy kisállatot. Még a simogatás is olyan volt, mintha egy szeretgetnivaló kiskutya lennék. Egyáltalán nem partner, vagy nő.

Megcsalt és szakítottunk.

Azt mondta szeret, de nem szerelmes már belém.

Remélem nálatok nem ez a helyzet.

2015. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Vegyél egy szexi fehérneműt és teperd le. Abban csak nem fog kisállatként simogatni.

Egyébként szerintem nekiállhatnátok még egyszer átbeszélni, hangoztatsd, hogy neked ez fontos, legyen őszinte veled.

19L

2015. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ja és hidd el mindent bevetettem, hogy felhívjam a figyelmét a nőiségemre, de semmi nem használt.

pl.: szexi fehérneműk, új pózok, több szex, új programok, nőies ruhák, magassarkú stb.

Egyébként rendszeresen mozogtam, szexis voltam amennyire csak lehettem fizikailag. De akivel megcsalt egy duci könnyűvérű kis törpe volt, úgyhogy ez se számított.

2015. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan ez a problémám van nekem is. Mi is majdnem olyan rég vagyumk együtt mint Ti. Szerintem ez ellen nem nagyon tehetünk semmit, azt vettem észre, hogy egy idõ után csökken a férfiak libidója, mikor már kezd komolyabbra fordulni a dolog, már nem kisfiúsan csak a hancúr jár a fejükben, hanem inkább úgy egészben ragaszkodnak hozzánk. Ami jó dolog nagyon is. Próbáld valami szexi fehérnemûvel, sztriptízzel vagy hasonló erotikus dologgal felkelteni a benne rejlõ állatot. Csak vigyázz mert a végén egészben lenyel :D

18/L

2015. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1-es: Én is remélem. Amúgy nem gondolom, hogy megcsalna, rettentő ragaszkodó típus. Sajnálom, hogy nálatok ez lett a vége.


2-es: Pár alkalommal megtettem, működött is:), itt inkább azzal van a gondom, hogy, ha kezdeményez, nem érzem azt rajta, hogy annyira kívánna, hogy majd' meg őrül, pedig ez volt a jellemző mindig is. Mindig bújjak babydollba, hogy szexinek tartson? Hosszútávon nem megoldás.


Amúgy arra is gondoltam, hogy nem mindig adnám olyan könnyen magam, mert eddig mindig az volt. De az én filozófiám az, hogy, ha az egyik fél szeretné, a másik csak azért ne utasítsa vissza, mert most épp nincs hozzá hangulata, vagy kedve. Mély nyomokat hagyhat ez a visszautasított félben. Akkor csináljon hozzá kedvet az, aki akar.


De lehet rosszul gondolom. Én csak tényleg szeretném OKOSAN építgetni a kapcsolatot, de úgy látszik nem vagyok elég egyszerűen ehhez...


Köszönöm a válaszaitokat, kicsit megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül ezzel.

2015. nov. 23. 23:36
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Neki is hiányzik, hogy valakit szexi, izgató nőnek tartson.

Tegyél érte, hogy te legyél az, különben keresni fog mást.

2015. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3-as: Ebben teljesen igazad van, én csak a rossz oldalát láttam ennek. Szóval köszönöm neked is a választ! Örülök, hogy feltettem a kérdést, sokat filóztam rajta, mert kicsit rettegtem, hogy szétoltanak majd itt. :)


Próbálok ezentúl többször kezdeményezni, talán ez lényeges, és mégis kihagytam, hogy eddig én nem igazán kezdeményeztem. (Nem kellett.) De mindig hangoztatom mennyire jó volt és mennyire élveztem, ami persze igaz is. Most kicsit belelkesedtem. De én is hibás vagyok, engedtem, hogy ilyen ölelgetős-plüssmacis dologba menjen át. Most már tudatosabb leszek ilyen téren. :-)

2015. nov. 23. 23:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyel dog. Legyel titokzatos kicsit. Dogos ruhak, ketettelmu megjegyzesek. Neha nyald meg az ujjat, ha kozel van az arcodhoz.

Menj el a barataiddal tobbet.

N

2015. nov. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Hízzál és ne figyelj oda magadra! Tuti recept, becált nálam is! Amióta elhagytam magam, ötletek utánam a pasik.
2015. nov. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Négy év után természetes,hogy kicsit alábbhagy a kezdeti hév,de ha fontos neked a szerelmed,akkor nem adod fel.Ehhez elég,ha néha kicsit kacérabb és titokzatosabb vagy,és megmutatod,hogy nélküle is van életed.Járj el nélküle többet,szervezz külön programokat a barátnőiddel,távolodj tőle.Ettől észbe kap,ha szeret.
2015. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!