Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem merek visszaszólni...

Miért nem merek visszaszólni és ezen hogyan lehetne változtatni?

Figyelt kérdés
Eléggé félénk, zárkózott vagyok és ha nekem beszólnak vagy nem tetszik, amit mondanak, inkább magamba fojtom és őrlődök rajta.
2017. márc. 2. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne felj, szolj vissza batran. Ha nem szólsz vissza akkor gyengenek fognak tartani is azert is cseszegetni fognak, mert veled ugy is barmit meglehet csinalni. Kuld el oket a a jo anyukba es allj ki magadert.
2017. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kiara0213 válasza:
Nekem is ugyan ez volt kis koromban...tulzottan jol voltam nevelve.. Annyit nem mertem mondani h hülye. De hidd el amikor majd kicsit bátrabbnak érzed magad, ez változik. Önbizalom kell csak. Mi költözés miatt sulit váltottunk és ott a legjobb barátnőm volt a 'főnök' így én is azt tehettem amit csak akartam. Aztán vissza költöztünk és ujra a régi sulimba.....És csodák csodájára már nem féltem tőlük és nem mertek többet piszkálni. FŐ AZ ÖNBIZALOM. ha nem mersz nekik vissza szólni csak nevesd ki őket.
2017. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!