Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges az, hogy az ember...

Lehetséges az, hogy az ember egyik pillanatról a másikra buta lesz?

Figyelt kérdés
Nos az a problémám, hogy mostanában nem tudok úgy tanulni, mint régen. Folyton azon kapom magam miközben tanulok, hogy nem is figyelek oda és máshol jár az eszem. Ha sikerül is megtanulnom a leckét, másik napra elfelejtem. Lassan itt az érettségi és nem tudok semmit, pedig ezeket a leckéket tudtam még annak idején. Hiába próbálok tanulni, nem megy a fejembe, teljesen kétségbe vagyok esve, mikor meg látom hogy a legjobb barátnőm és az osztálytársaim is milyen jól értik a leckéket és tudják, még jobban elmegy a kedvem az egésztől, azt érzem, hogy milyen hülye vagyok melettük. Mindig úgy állok neki, hogy na most megtanulom azt a bizonyos leckét, de nem megy. Folyton az a vége, hogy ha irunk felmérőt, hogy puskázok. Tavaly még nagyon könnyen megtanultam a leckéket, legyen az bármilyen hosszú. Most meg kb úgy vagyok, mint aki síkhülye.

2017. márc. 9. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet stressz, faradtság, túl sok információt akarsz bevinni egyszerre stb
2017. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele,és szintén idén érettségizek...
2017. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is idén érettségizek és ugyanez a problémám :/
2017. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!