Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy buta ember is boldogulhat...

Egy buta ember is boldogulhat az életben?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy nem csak azért buta mert nem tanult, hanem egyébként is az .
2016. máj. 2. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Néztél valaha tv-t ?


A buta emberek sokkal könnyebben boldogulnak, mint az értelmes, okos emberek!

2016. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


A buta ember is boldogulhat. Sokféle butaság van és sokféle intelligencia. A buta ember lehet segítőkész, kedves, akkor mehet olyan pályára, ahol emberekkel kell foglalkozni. Lehet szorgalmas és stabil, megbízható munkaerő.


Ami nehéz, hogy az emberek gyorsan elveszítik a türelmüket, ha értetlen emberrel találkoznak, és esetleg nem hagynak neki elég időt rá, hogy a maga tempójában rázódjon bele a dolgokba.


Buta embereknek lehet problémájuk hivatalos iratok értelmezésével, hivatalos ügyek intézésével, egy banki szerződéssel, ilyesmivel, de ezek az életnek általában kisebb részét teszik ki (bár hosszú távú hatásuk lehet).


Azt hiszem, nem szeretem azt a szót, hogy buta. Olyasminek tűnik, ami megváltoztathatatlan, és örökre eldőlt.

2016. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shai-Hulud ***** válasza:
86%

Boldogulhat.

Élő példák: Stadler József, Mészáros Lőrinc, én....

2016. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!