Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy teljesen...

Mit csináljak, hogy teljesen érzéketlen legyek?

Figyelt kérdés
Igen, én nem szeretnék senki iránt semmilyen érzelmet sem táplálni, nemigazán érdekelnének más emberek gondjai, soha többet nemszeretnék sírni..Nemszeretnék lelkiismeretfurdalálst se érezni!
2017. márc. 9. 17:21
 1/7 anonim válasza:
Ezert felesleges küzdeni, úgy is ilyenek lesznek az emberek idővel, még pár évet vársz, és te is! Szeretve ölel egy barátod, akit nem ismersz, de ő szeret, vagyis én szeretlek, és te is szeress.... najó én már nem tudok, mert felsőbbrendűségi árrrogániába szenvedek
2017. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az egész falumat leszeretném mészárolni
2017. márc. 9. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el távolodni az emberektől, beszélj kevesebbet a barátaiddal , ha kibirod akkor utáltasd meg magad velük stb.

Én ezt csináltam és már elég érzéketlennek gondolom magamat.

2017. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz!
2017. márc. 10. 06:34
 5/7 CFB ***** válasza:
Te hhülye vagy, már bocsi. Megölnél kb 2 embert, utána pedig elkapna a rendőrség. Egyébként a szadisták érzéketlenek.
2017. márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak csalódj,csalódj,csalódj és még csalódj még többet.Amit csak lehet rosszat tapasztald meg,és egy idő után úgy nézel az emberek mint a tárgyakra használati szükséges eszközökre arra lesznek jók kielégítsd azt az igényeidet,amíg szem rebbenés nélkül nem tudsz átverni valakit addig nem leszel érzéketlen.
2017. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aztarohadt :O! NA ez jó volt! KÖSZI
2017. márc. 12. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!