Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem barátkoztam meg az új...

Nem barátkoztam meg az új osztály-diák társaimmal 4-5 honapja. Akkor már nemis fogok?

Figyelt kérdés
Mármint 4-5 hónapja vagyok új suliban. de nem barátkoztam meg velük??Nem nyitottak és énse. most veszem mind ezeket észre. *-* :(:( Ami elég rossz érzessel jár mert nincs mostmar jo formán az osztályomból egyetlen egy barátomse.Más osztályból van 1-2 de azok meg marha szemetek tudnak lenni velem... A probléma az megvan : Nem vagyok nyitott.nemtudok az enni tudom h a nyitottság bennünk van,meg h csak utat kellene engedni de hogyan ?? hogy kezdjen bele az ember???? mit tegyek??
2010. máj. 10. 16:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
lenni*
2010. máj. 10. 16:44
 2/11 anonim ***** válasza:
hányadikos vagy? ez korosztálytól függ...
2010. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem,csak nyitottnak kell lenni.
2010. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

azt tudom. ez a gáz.tudom mi a baj,de nem tudom h kezdjek neki. tippek?

am 7.-es

2010. máj. 11. 00:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzájuk segíteni(hf-ben)Szerintem fél év után már megmutathatod bátran,hogy ki vagy igazán(illetve majdnem fél év).Vagy egyszerűen menj oda beszélgetni hozzájuk.
2010. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A legkönnyebb az ha odamész valakihez amikor egyedül van.A legnagyobb szerencséd akkor van ha a többiek lassan odamennek beszélgetni hozzátok.Ha nem mennek oda legfeljebb majd azon a kiszemelten keresztül ismerkedsz vagy barátkozol meg a többiekkel aki egyedül volt.

Ha ez sem megy akkor tesiórán a csapatmunka is segíthet.

2010. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszi. :D
2010. máj. 11. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:

előző:

lehetőleg mindig legyél vkivel és egyedül maradj

amikor a tanár vkit leszid vagy ijemi néha védd meg azt a vkit de lehetőleg úgy ha tényleg van vmi ojan ok ami azért a mencsége lehet vagy ijesmi.

2010. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

bocs...előző vagyok

azt akartam írni

lehetőleg ne legyél egyedűl

2010. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen..koszi..:) igyekszem (tudom h milesz belole : semmi-.-)

khm

2010. máj. 25. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!