Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14-18 éves lányok! Ti hogyan...

14-18 éves lányok! Ti hogyan éritek/értétek el, hogy legyen önbizalmatok? Meg vagytok elégedve magatokkal?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, egyáltalán nam vagyok elégedett magammal, sem kívül, sem belül. Nagyon örülnék, ha írnátok saját tapasztalatokat is, hogy ti hogyan értétek el, hogy legyen önbizalmatok. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

15/l



2017. márc. 15. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagyok, de mindig is önbizalomhiányban szenvedtem/szenvedek. De sokszor próbálom mondogatni azt, hogy szép és sikeres vagyok.
2017. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én sajnos nem vagyok megelégedve önmagammal,de talán nyárra már minden szebb és jobb lesz mivel nem lesznek azok az emberek akik miatt félnem kéne önmagamnak lenni és kiteljesedni.Ja és amúgy 14 vagyok.
2017. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Addig változtass saját belátásod szerint magadon amíg elégedett leszel. Ha elégedett vagy önmagaddal megjön az önbizalmad is.
2017. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikokka válasza:

59 éves vagyok. Én sem értem el soha az önbizalom küszöbét sem azzal, hogy mindig jól teljesítettem. Az önbizalom nem a jól teljesítés, ill. a megfeleléstől jön meg. hanem:

Azoknak hiszel akik megdicsérnek. Merd elhinni, ha valamit tényleg jól tettél.

Akik nem dicsérnek, azok vagy büszkék, vagy csak irigyelnek.

( Én ajakhasadékkal születtem, ami nagyon is látszik az arcomon, és hallatszik a hangomon. Így kell élnem. Ezt nem lehet jól teljesítéssel elfedni. Akármit csinálok ott van és így kell ki találni az életstratégiát. Ezért bíztatlak, hogyha semmi külső csúfító nincs rajtad, akkor ne gyötörd magad.)

Apukám azzal bíztatott, hogy ha egy nő szeme szép, akkor mindene szép. A szemed akkor szép, ha tiszta a lelked, és mersz a jövőbe nézni. Az, hogy egy 14- 18 éves lány naív,és tapasztalatlan nem szégyen. Nem a kiégett élettől megundorodott nő a vonzó.

2018. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!