Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,és az lenne a problémám,hogy nem tudom milyen egy normális tini.

Érdekel,hogy mit csinálhatnak vagy milyen zenét hallgatnak.

Na jó,ez így elég zavaros,kezdem az elejéről.

Szóval 14 éves fiú vagyok,és megnéztem egy filmet.A film 2004-es volt(Sok ilyen 5-10 éves filmet nézek) és láttam benne a középiskolás tiniket.Ők valahogy másabbak mint a mostani tinik ami engem zavar,mert sokkal barátságosabbak.Ők nem nyomogatták a telefont egész nap,nem mesengereztek,instagaramoztak se facebookoztak.

Velük sokkal jobban megtaláltam volna az összhangot.A mostani tinikkel nem,mert nem tudom milyen zenét hallgatnak,bezzeg ők mind ugyanazt és tudják is,pedig nem is beszélnek egymással.Én nem tudok beilleszkedni ide,nekem ez túlságosan más világ,ami nem tetszik.Mit tehetnék?Pszichológushoz fordulhatnék?Az jár a fejemben,hogy megszoksz,vagy megszöksz...

Én próbálok olyan lenni,mint a régi tinik,mert szerintem ők nem olyanok mint a mostaniak.

Nem tudom kifejteni magam,szerintem érdemes lenne egy pszichológus,mert ő kérdezgetne,és jobban kifejteném magam.

Arra gondoltam,hogy az új sulimban rossz fiú leszek,és anélkül hívom magamra a figyelmet,hogy snapchaten kutyás képeket posztolnék.

Aki segítene,az kérem írjon privit!



2017. márc. 17. 03:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani,hogy önbizalomhiányom is van...
2017. márc. 17. 03:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha el akarsz menni pszichológushoz akkor csináld.
2017. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az segítene?Neked mi a véleményed?
2017. márc. 18. 01:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemhiszem. Csak simán az a bajod , hogy olyanokkal vagy körülvéve akik nem szimpatikusak neked mert más a gondolkodásuk/életvitelük. De ettől függetlenül el mehetsz pszichológushoz beszélgetni...ártani nemárt.
2017. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez teljesen normális. Én se vagyok a kockulás all day meg ilyesmik híve. Nem veled van a baj, és ezen szerintem pszichológus nem sokat tudna változtatni. Azt nem fogja mondani,hogy legyél olyan mint a többiek. Vagy hogy ne önmagadat add,vagy hogy legyél más mint aki vagy,pl egy rosszfiú. Hidd el egy idő után sokkal rosszabb lenne. Visszatérve a pszichológusra,az önbizalomhiánnyal mondjuk lehet érdemes lenne elmenni. De a lényeg,hogy olyanokkal barátkozz,akik magadért szeretnek,akikkel jól érzed magad,nem ilyen felszínesek. Szerintem csak meg kell találnod a megfelelő embereket. Hajrá!:)
2017. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!