Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy csomó problémám van és...

Egy csomó problémám van és elszeretnék menni egy pszichológushoz, annyi a kérdés hogy hol találhatok egy jó pszichológushoz?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és halásztelken lakok , én budapesten szeretnék pszichológushoz menni csak nemtudom hogy melyik lenne a legjobb, és ne legyen olyan drága(2000_5000FT).

2016. szept. 26. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik... A felnőtt pszichológusok nincsenek kiképezve a fiatalkori problémákra, az teljesen más terület, ráadául egy terápia nem egy alkalmas, hanem heti rendszerességgel kell hónapokig, évekig járni (akár milliós tétel is lehet összességében).

Vannak azonban ifjúsági tanácsadások, neked ilyet lenne érdemes keresned (alapítványok, egyesületek által).

2016. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de még várok más válaszaira is :)
2016. szept. 26. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a suliban a pszichológust, ha van, ha nincsen, akkor először menj el pszichiáterhez és ő meg tudja mondani, hogy mi a teendő, ráadásul ingyenes is.
2016. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pszichiáterhez?

de az nem ilyen őrültekkel foglalkozik akik már gyagyásak, vagyis mindent elképzelnek?

2016. szept. 30. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis a pszichiáter az első lépés. Ő fogja eldönteni, hogy gyógyszeresen kell-e kezelni először, annyira súlyosak a tüneteid, vagy küld egyből egy pszichoterápiára. Amit javasolni tudok és magadtól is meg tudod csinálni, az a meditáció. Nagyon sok van a youtube-on is, azokat csináld, hidd el, az segíteni fog.
2016. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!