Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom, beosztani az...

Nem tudom, beosztani az időmet? Mit tehetek a sok és nagy "kockulás" ellen? Valamint az időpocsékolás ellen?

Figyelt kérdés
Dolgozni és főiskolára járok ami miatt sokszor nem érkezek a dolgomat elvégezni. Reggel 8-tól munkába megyek este 16:00-ig. Hétköznaponként a munka mellett az iskolába is el kell mennem. Amikor haza érek, eszek, házimunka és egész egyszerűen leülök kockolnu (facebook, gagyi videók nézése stb). Emiatt már tisztára hulla vagyok, már neki állni tanulni.

#vdvdvd
2017. márc. 18. 14:40
 1/2 anonim válasza:
Csak egyet nem ülsz le facebookozni és gagyi videókat nézni, problem solved
2017. márc. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy van időd ezek után még kockulni? Hasonló az életem, munka, esti suli, házimunka és sokszor csak napi fél órát olvasgatok a neten, azt is a járműveken...


Egyébként ennyi meló után nyugodtan pihenj, ha ez gagyi videók nézését jelenti, akkor úgy!

2017. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!