Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt velem? Az előbb...

Mi történt velem? Az előbb zenét hallgattam a youtube-on és be akartam írni egy számot (The best damn thing), és azt írtam be hogy naive, de nem SZÁNDÉKOSAN! Mintha valaki irányította volna a kezem!

Figyelt kérdés

Lefordítottam, és azt jelenti, hogy naiv!! De én nem is tudok angolul!! akkor hogy írhattam be egy angol szót??

Meg mostanába rengeteg furiság volt velem, pl. elvesztettem az eszméletem, de nem úgy hogy elájultam, hanem NEM TUDTAM h mit csinálok, elfelejtettem!!!!!!!!!!!!!!!

Egy ideges 12 éves


2008. okt. 12. 16:14
 1/10 A kérdező kommentje:
am. lehet meghülyültem???
2008. okt. 12. 16:15
 2/10 anonim válasza:
77%
véletlenül félre írta a kezed biztos
2008. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Hasonló dolgok történtek egyik ismerősömmel is. Egyre gyakoribban fordultak elő olyan esetek, hogy úgy érezte nem tudja irányítani magát, és nem is igazán emlékezett mit csinált. Rá egy hétre meghalt.
2008. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj szerintem semmi extra.Velem is szokott olyan lenni h véletlen mást írok be, vagy pl. órán írni kellene valamit, én írok is csak nem azt amit diktáltak, pedig tudom hogy mit kéne, csak mást írok :)

Azt meg hogy érted hogy nem tudtad mit csináltál? Mennyi ideig tartott ez?

2008. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak fáradt vagy túlhajszolod magad,s a szervezeted jelzi hogy pihenned lazítanod kéne! Nekem ilyen pont nem de olyan volt h túlhajszoltság miatt elvesztettem az eszméletem...ez hogy félreirtad meg csupán véletlen..sztem ne túlajdonits ennek olyan nagy jelentőséget!!
2008. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Igen, sokaknál van ez! Először még semmi extra, nemtod irányítani a kezed meg ilyenek, aztán egyre szőrösebb leszel és 15éves korodra Farkasemberré változol.
2008. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nemár idegesítik ezek az elmebetegek ezt a kisgyereket! Szerintem semmi komolyabb ne izgulj! Velem is van úgy hogy valamit leakarok írni deh közben más írok mert éppen az van az eszemben vagy hallom közben valahol, ebben semmi rossz nincs majd kinövöd en fújd fel a dolgokat! ne gondolj rá és elmúlik(Am. az igazaat megvallva és ez télleg enm hazugság néha mikor csak úgy bambulok akkor elém jönnek különböző jelenetek nah most azok a közeljövöben mindig úgyan úgy megtörténnek velem szóról-szóra úgyna azt mondják, engem ez idegesített régebben énis nagyon megijdetem deh ma már "megszoktam" és néha még ma is előfordul iylen tudom enekm sme hitte el sneki máig nem hiszi el szerintem ha elmondom valakinek deh nemtudok mi csinálni én tuodm a saját igazamat) Remélem tudtam segíteni

Tamilina

2008. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
az h 'the best damn thing' nem azt jelenti, hogy naiv.. ezt honnan szedted? egyébként van, hogy az agyad "megtréfálja" a tested, tudatalatti, stb.. minden esetre, ha a fura dolgok (eszméletvesztés..pl.) folytatódnának, szólj a szüleidnek, nem fognak hülyének nézni. :) Nehogy vmi baj legyen :S
2008. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előttem válaszoló... Nem írt ilyet h a "the best damn thing" naivat jelent. Olvasd el újra... helyette írta be azt, hogy naive és az jelenti azt hogy naiv, pedig nem tud angolul!!

Szerintem no para. Aki ilyet mond, hogy "farkasember" meg meghalsz az bolond, bocs, de nem kell ijesztgetni, bevan tojva kicsit a lány... Szerintem is kicsit túlvagy hajszolva. Kevesebb gép, több alvás, olvasás. :) Itt a nyár, legyél sokat a friss levegőn. Sok sikert

Egy nem ideges 12 éves

2010. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem csak szedd össze magad és figyelj jobban semmi gáz
2013. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!