Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért örököltem én ilyen szar...

Miért örököltem én ilyen szar géneket?

Figyelt kérdés

) egyik fülem ferdén áll

)görbe a farkam

)175cm vagyok (nagyon alacsony)

)ronda az arcformám

)csúmya a szememszíne

)kicsi a farkam

)van egy bőrhibám

)pattanásos vagyok

)nagyon széles a vállam

)nincs stílusom

Stb stb

Emiatt szociális fóbiában szenvedek. Kiskoromba is kicsúfoltak már az oviban is. Most alig merek társaságban megszólalni, persze ha kérdezek válaszolok röviden. Folyton lent hordom a fejem amikor az utcan vagyok. Nincs semmi humorérzékem. Az egyetlen amit értelmét látom az a tesépítés. 4 hónapja kezdem de egyszerűen beleszeredtem a sportba, nagyon kicsivel több lett az önbizalmam,de nem az önbizalom miatt csinálom. Azért csinálom mert motivál hogy aznap igenis elértem valamit, és nem felesleges az életem.

Ha kell kép akkor küldök de legyetek szívesek a város ahol laktok odaírni mert nem szeretném ismerősnek/családtagnak elkülden. Bár nem hinném hogy kellene bárkinek kép rólam.

16/f


2017. márc. 18. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A stíluson lehet változtatni, pattanásoságra kozmetikus, bőrgyógyász. Ha gondolod küldhetsz képet, csak azért is kíváncsi vagyok.


Kecskemét

2017. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem először is meg kéne látogatnod egy nyelvtan tanárt. A nyelvatnodon talán javíthatna. Hordjál magas sarkút hogy magasabbnak látszódj. Ne csak a sportba szeress bele, szeress bele magadba is drágám. Ha magadtól nem megy, ha van rá pénzed a kenyér mellett, mejnél pszichológushoz. De szerintem csak a rossz oldalát látod az életednek. De ha mégse, legyél kigyúrt és gazdag és barki hozzád fog menni 20 év múlva. U.I. igyál sokat!! 16/F Jásztelek
2017. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
küldhetsz, Sopron
2017. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nincs ronda ember... Csak én :D


Salgótarján, küldhetsz képet ;)

2017. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!