Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a teendő ha ronda/lúzer...

Mi a teendő ha ronda/lúzer géneket örököltem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a férfi felmenőim egytől-egyik rondák voltak. Nem kicsit-nagyon. Egyikük sem tudta elérni, hogy bárki is beléjük szeressen, egyikük sem tisztességesen házasodott. Nagyanyám csak a pénze miatt jött össze nagyapámmal, másik nagyapám belement egy alá-fölé rendeltségi viszonyba ahol ő volt az alárendelt és enyhén papucsként él máig. Apám meg keresett egy olyan nőt aki mástól menekült... Ezt elnézve a természet törvényei alapján 2 generációval korábban ki kellett volna halnunk. A 3 nagybátyám közül 2 agglegény (mára ebből egyikük masszív alkoholista), nagyapám testvéreinél is hasonlóak az arányok. A másod-unokatetvéreim és a szüleim unokatestvérei között is rossz a helyzet. A férfiak többsége semmire nem megy, mert rondák és csórók. (érdekes, hogy a nők viszont nagyon is jól néznek ki) Hiába vagyunk magasak, ez nem megy. És én tőlük örököltem a génjeim. Nagyon rácsesztem.


Van remény át lehet alakítani a csontjaim, a vonásaim és a többi dolgot, hogy elfogadhatóan/jól nézzek ki vagy rácsesztem és a természeti törvények alapján így jártam?



2013. aug. 25. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rábas.tál
2013. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Remény mindig van, de azt a generációs cuccot amit a családod a nyakába cipel-élén a pasikkal-nem ártana megvizslatni.
2013. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Alakíthatod a csontod fűrésszel vagy baltával, de nem javaslom.
2013. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
hátt ez az ultimate szop@s 19/f
2013. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor te is ,csak úgy mint a nyúl,baszhatod.
2013. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Az emberiség érdekében inkább ne szaporodj.
2013. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerinted ronda vagy, viszont értelmesnek tűnsz; úgyhogy nincs minden veszve. Próbálkozni kell.
2013. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
VAN REMÉNY! Szerintem egy alapos átalakítás( haj, test, viselkedés, stb. ) és már nem lesz annyira rossz a helyzet! Sok sikert ;)
2013. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha a világ így működne, már régen kihaltunk volna! Gondolj bele, hogy alig száz éve, amikor még ezek a szépészeti eszközök nem álltak rendelkezésre, akkor is létezett a szerelem, és nem csak annak a százból egy embernek, aki természet adta módon néz ki úgy, mint aki a photoshopból lépett ki.


Alig féléve láttam egy rém ronda arcú pasast egy gyönyörű lánnyal. Vidámak voltak, látszott, hogy felszabadult mind a kettő, ami véleményem szerint csak akkor lehetséges, ha teljes elfogadásban él az ember. Megkérdezném a lányt, hogy miért, ha ismerném, de nem tehetem. Általánosságban viszont szerintem egy normális lány azt felelné, hogy sokkal szívesebben köti össze az életét egy olyan valakivel, aki a hibáival együtt elfogadja önmagát, mint egy olyannal, akit a műtőasztalról szalasztottak egy új külsővel. Mert ez utóbbi, aki önmagát így megsanyargatja pusztán a szépséghiba miatt, az másokat sem fog tudni a hibáikkal együtt elfogadni. Ezt gondold át.

2013. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj még ha szarul is nézel ki ha van rajtad pár kiló izomzat,az sok lánynál pótolhatja szerintem a jóképűséget,szal fej a fejjel!
2013. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!