Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elégedett vagy anyagi helyzete...

Elégedett vagy anyagi helyzeteddel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
NEM!
2008. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Senki sem elégedett vele, mindenki mindig egy kicsit többet akar.
2008. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de azt hiszem ennek megvan az oka. Így van, mindenki kicsit többet akar, de sajnos mindig olyanok kapnak több pénzt, akik meg sem érdemlik.
2008. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...
2008. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon nem, mert egyedül nevelek egy egy éves gyereket a minimális GYED-emből. Asszem ezzel senki nem lenne elégedett. Amúgy én olyan elégedett lennék, ha lenne egy százezres fizum... Sokan meg annyival sírnak, hogy semmire nem elég. Mondjuk persze, mindenki egy kicsit többet akar mindig, mint ami van neki, de hát... De nekem már az is elég lenne, amit kapok, csak ne kéne lakbért fizetni, hanem lenne egy saját lakásom, ami ki van fizetve.
2008. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen... igyvanez.nekünk van saját lakás vagyis kertes ház,csak ujitás alatt van ami elég lassan halad a pénz miatt. pedig még hitelünk sincs.
2008. okt. 13. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben keveslem a fizetésem, de abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogyha többet dolgozok, többet is keresek. Ez sajnos nem általános dolog.
2008. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!