Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy miközben...

Az normális, hogy miközben korombeliek pl. félnek, hogy megerőszakolják őket, terrortámadás miatt meghalnak, autóbalesetet szenvednek (csak néha, ha szóba jön), én úgy gondolom, hogy nem vagyok olyan lényeges, hogy pont velem történjen ilyen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi?? Úgy érted, hogy te nem félsz ezektől amitől a korodbeliek és ettől te nem vagy lényeges? Ha érdekel engem sem izgatnak non-stop ezek a témák.Ha épp làtok ilyesmit a tévében akkor úgy elgondolkodtató, hogy akár velem is megtörténhetett volna, ezért nem nézek már híradót sem, néha ömlik belőle a sok marhaság, meg néhány hír rosszabb mint egy horror film. Teljesen felzaklat. Inkább nem nézem sokkal nyugodtabb az ember élete. Persze nem homokba dugom a fejem, nagyvonalakban tisztában vagyok mi újság a nagyvilágban.
2017. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális...gondolom olyan helyen is laksz ahol ezek nem igazán fordulnak elő.
2017. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, szövegértés egyes.


Az, hogy néha előjön a téma és elmondják, hogy milyen rossz lenne, meg milyen félelmetes lehet egy ilyen, meg olyan helyzet, az nem jelenti azt, hogy ők félnének, hogy bármelyik pillanatban megtörténhet velük is.

Elég kis esély van arra, hogy ezek megtörténjenek (mondjuk ha valami nagyon rossz környéken, sötétben sétálgatsz egyedül, akkor mondjuk jogosan félhetsz)

Viszont az, hogy nem vagy egy lényeges ember, emiatt semmivel sem kisebb vagy nagyobb az esély arra, hogy ezek veled is megtörténjenek.

De alapvetően ha kicsit tartsz ezektől, vagy nem is érdekelnek, az is normális. Amíg nem pánikolsz folyton, illetve nem sétálgatsz gettók közepén pénzköteggel legyezve, magad addig nincs gond:)

2017. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik válaszoló!

Nem hinném,hogy bármi baj lenne a szövegértésemmel.

Nemhogy az anyanyelvem értésével angol valamint arab nyelv értelmezésével sem lenne semmi problémám. Ugyanis az ELTE arab szakán végeztem.

Mindegy, nincs harag csak kicsit rosszul esett. Kérdező bocsi ha félreértettem.

Üdv. Első válaszoló

2017. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

[link]

Ezt lefordítod nekem? :D sajna én se angolul se arabul nem tudok és sehol nem találom a magyar fordítását.

Ha esetleg van rá időd persze. :)

2017. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!