Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van aki utálja a saját nevét?

Van aki utálja a saját nevét?

Figyelt kérdés
én Melinda vagyok.nagyon becézni se lehet amikor azt hallom Meli,kiráz a hideg a linda,erről a karatéscsaj jut eszembe(a rég magyar sorozat)nem szoktak becézni de a Melinda kimondva olyan száraz semmilyen.kinekmi a neve és miért utálja?van név amit jobban szeretnétek magatoknak,?
2017. márc. 20. 12:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Mell"inda,ezt a poént is megkaptam párszor,azt hiszik milyen vicces :p
2017. márc. 20. 12:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Jázmin vagyok és az osztálytársaim jázminillatú papirzsepivel szoktak dobálni.Azóta valahogy nem szeretem a nevem.:D
2017. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Melcsike :D


amúgy a melindát nem is kell becézni mert szép név!

2017. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Csucsu007 válasza:
Éliás vagyok. Szerinted hányszor énekelték el nekem az éliástóbiást?
2017. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aranka vagyok gyűlölöm,undorító név.
2017. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Viktor vagyok.

Ezzel nagyon nincs bajom...Nade a vezetéknevem. Mojzes...az már éppen eléggé fárasztó, hogy mindenki Mózesnek érti...Nade a Mojzi zás...fuuuu :D Már egy ideje ott van a fejemben , hogy meg változatom Király ra :'D mert nagybátyám is Király és amikor felveszi a telefont mindig azt mondja hogy "halo Király vagyok" :D de édesapámnak biztos rosszul esne szóval egyenlőre ez marad.

2017. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép név, nekem a medál szó jut eszembe róla, ami egy szép ékszer:) 24-F
2017. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én István vagyok; én a Pityut, Pityukát, Pitykét, Pistát, Pestát, Istókot ..stb Gyűlölöm....
2017. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lilla vagyok. Rühellem.

Nem nagyon lehet becézni ezt a nevet sem. A Lillácska meg a Lillus túl erőltetett.

2017. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!