Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek tényleg isten...

Szerintetek tényleg isten embere vagyok? Nagyon fucsa dolgok történnek körülöttem és általában amit kérek vagy nagyon erősen akarok, az úgy is van.

Figyelt kérdés
Szóval mi lehet ez?(Sokan halnak emg a családomba vagy azok közül akiket ismerek) Szoktam magamba megkérdezni dolgokat magamtól!
2010. máj. 11. 16:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van


Meg egoista

2010. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Akaratos vagy.

És mivel erősen akarod, akkor teljesülhet.

Szerintem véletlenek nincsenek..

Báár ezek az élet nagy kérdései.. :)

Egyszer aztmondom vannak, egyszer azt, hogy nincsenek..

A te kérdésed is az, amire egyszer ezt mondanám, egyszer meg azt :)

2010. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Thurston ***** válasza:

16:49


Bocsmá', de ennek mi köze az önzőséghez?

2010. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
"Szoktam magamba megkérdezni dolgokat magamtól!" És szokott válaszolni? :D (az enyém igen, sőt magától pofázik állandóan, szoktam vele veszekedni is. Komoly, nem röhögni. :P) Am én is ugyan így vagyok, de attól még nem hiszem magam istenek(vagy egy segédjének). Inkább fogd fel úgy h úra vagy a saját sorsodnak, na meg persze szerencsés. :)
2010. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nm tudom én úgy érzem,h az vagyok vmi olyan földönkívüli érzésem van..:S Néha még mintha figyelne is vagyis úgy látom nagyon durva nem tudom! Szerintem az vagyok mindenki bolondnak tart de ezen nincs mit változtatni!
2010. máj. 11. 20:15
 16/18 anonim ***** válasza:
erősen koncentrálhatnál arra, akkor, hogy 4 év múlva felvegyenek engem a Rendészeti Szakközépbe, tiszthelyettes képzésre.
2010. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Mindenki Isten embere
2010. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy bolond! Cseppet sem. Nem hülyeség amit beszélsz, de nem biztos, h isten embere vagy, lehet, hogy csak különleges. Erős az akaraterőd. Van testvéred? És vannak olyan érzéseid, hogy nagyon sok ember függ tőled? Ez a 2 általában összefügg. Nagyon szerencsés vagy. Próbálj olyan dolgokra összpontosítani, ami fontos.
2012. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!