Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez pont énvelem?

Miért van ez pont énvelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves srác vagyok és rájöttem hogy meleg vagyok.Csak az van hogy én nem akarok meleg lenni családot szeretnék majd barátnőt és saját gyereket.És ez engem nagyon bánt hogy miért születtem ilyennek.Pont én.Kérlek segítsetek.
2010. máj. 11. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Fordítva vagy bekötve! Ennyi. :)
2010. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha barátnőt akarsz,akkor nem vagy meleg,vagy igen?
2010. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az akarat és az érzelem két külön dolog kedves uccsó
2010. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második voltam: Most belegondoltam,és ez nagyon nagy szívás :S
2010. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elvileg mindenki átesik a nemi fejlődés egy olyan szakaszán, amikor az azonos neműek érdeklik szexuálisan. van akinek ez fel sem tűnik, van akinél csak nagyon rövid ideig van meg, de gyakorlatilag mindenki életében van ilyen szakasz.

lehet, hogy nálad ez kicsit későn jött meg és így tudatosul is benned a dolog.


elsőre nyugodj meg, alapvetően nincs semmi gond, lehet, hogy elmúlik.

2010. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha aszexuális lennél, az rosszabb. De meg tudlak érteni. Annyi hátránya van annak, ha valaki nem heteroszexuális, hogy valósággal megszámlálhatatlan. Ha a szüleid és a közvetlen környezeted el tudja fogadni, akkor már jól jártál, ezt érdemes megbecsülni.:)
2010. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy múlandó ha meg nem az sem olyan rettenetes sok meleg él boldog életet.
2010. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!