Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom elviselni, hogy...

Nem bírom elviselni, hogy haragban éljek valakivel. Ez normális?

Figyelt kérdés

A végletekig képes vagyok másoknak igazat adni,sőt megalázkodni is a családomban,csakhogy ne legyen feszültség,vagy az,hogy kerülgetjük egymást,mert akkor fizikai tüneteit érzem ennek.

Szédülés,szorongás,stb.


Nem tudom felvállalni emiatt a konfliktusokat.

X időnként,mondjuk évente 1-2szer kitör belőlem egy ilyen dühroham a sok elfojtás miatt,ami akkor jól esik,mivel kiadom magamból a feszültséget,de a következő percben már meg is bánom,mert utána pánikolok,hogy most valakivel "rosszban vagyok".


Az élet pedig ilyen,konfliktusokból áll,és az emberek nem produkálnak tőlük ilyen tüneteket.


2017. márc. 25. 04:40
 1/2 anonim válasza:

Nem tudom kedves kérdező mennyi idős lehetsz, de idővel ki fogsz készülni.

Nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni, meg kell tanulnod lesz*rni dolgokat, oldja meg az, akinek a problémája. Nem kell hogy "villámhárító" legyél a konfliktusokban, nem kell hogy te legyél mindenkinek a megmentője.

Ez természetesen nem azt jelenti hogy érzéketlennek bunkóként kell viselkedni, de húzni kell egy határt.

Ez egy hosszú folyamat - hidd el tapasztaltból írom - de tudatosan meg kell lépni.

2017. márc. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a normális, ha senkivel sem vagy konfliktusban. Az aztán ki tud csinálni!
2017. márc. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!