Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elveszett a személyiségem?

Elveszett a személyiségem?

Figyelt kérdés

Úgy fél éve folyamatosan azt érzem, hogy eltűnt a személyiségem. Előtte sokan ismertek hallásból, sokszor tudtam a társaság (akármilyen társaság) része lenni, nyitott voltam, és relative érdekes. Most ez megváltozott, és a régi ismerőseim sem keresik már úgy a társaságom, én sem érzem jól magam a bőrömben. Néha szoktunk marihuánát szívni, ilyenkor is esetenként rossz flessem van, nem tudok miről beszélgetni. (józanon sem)

Hogyan tudnám újra színessé tenni az egyéniségem? HOgy lehetnék újra önmagam?



2017. márc. 26. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozd vissza ugyanazokat a körülményeket mint régen voltak,csinálj mindent ugyanúgy mint régen. De én inkább azt javasolnám hogy a jelenlegi énedet fejleszd és ne állj vissza egy "régebbi verzióra" csak azért mert akkor jobban érezted magad. Keresd fel a régi haverokat,beszélj arról ami érdekel vagy foglalkoztat.
2017. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, csak az a helyzet, hogy valahogy azok az emberek, -vagy bármi más- nem hoznak már lázba, unom az életem igazából. Pedig van hobbim is, többé-kevésbé működő kapcsolatom is,
2017. márc. 26. 23:55
 3/5 A kérdező kommentje:
és valahogy mégsem működik.
2017. márc. 26. 23:56
 4/5 anonim válasza:
100%
Ez attól van, hogy valami olyat csinálsz, ami kiüresít. Ha megtalálod mi az, és abbahagyod, akkor nem sok idő múltán újra meg fog elevenedni a személyiséged. Úgy tudod megtalálni, hogy mi az, hogy amikor éppen egy nap rendkívül rossz passzban vagy, akkor végiggondolod az előtte lévő 1-2-3 napodat. Ezeknek a megelőző napoknak a során szinte biztos, hogy csináltad azt a dolgot, ami kiüresít.
2017. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nyitott valaki,ha toleráns, nincsenek előítéletei, elfogadja, hogy nem vagyunk egyformák.
2017. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!